Szukasz miejsca pracy, w którym poczujesz się doceniony? Chcesz pracować w firmie, gdzie liczy się Twoje zdanie i atmosfera? Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i poczuciu satysfakcji? Skończyłeś studia, jesteś gotowy podjąć zatrudnienie, chcesz zmienić obecną pracę?

Przyjdź na Branżowe Targi Pracodawców, które odbędą się 4 kwietnia (czwartek) w godz. 10:00 – 17:00 w hotelu Novotel (ul. 3 Maja 31).

To pierwsza edycja targów pracy organizowanych w tak specjalistycznej formule. 4 kwietnia w hotelu Novotel będzie można spotkać się i nawiązać kontakty z przedstawicielami określonych branż, tj. przemysłu, logistyki, transportu i produkcji. Wśród wystawców znajdziemy takie firmy, jak m.in.: Radiometer, IKEA, Stolbau Eko, Vestas, Noratel, Fiege, DGS, Amazon, LM Wind Power, Tramwaje Szczecińskie.

– Warto zabrać ze sobą kilka egzemplarzy CV! – zachęcają organizatorzy. – Luźna konwersacja może zamienić się w rozmowę kwalifikacyjną, w efekcie pracę u dobrego pracodawcy. Wymarzona praca jest na wyciągnięcie ręki – dodają.

Branżowe Targi Pracodawców to odpowiedź na zapotrzebowanie zachodniopomorskich przedsiębiorców szukających zarówno osób z doświadczeniem zawodowym, jak i chętnych do przyuczenia, odbycia praktyk lub stażu. Targi organizuje Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego.

Więcej informacji na temat wydarzenia i wystawców można znaleźć na stronie www.targipracodawcow.pl.

Wstęp jest bezpłatny!