W najbliższy weekend Teatr Mały zaprasza na spektakl „Smaki i dotyki”, który powstał na podstawie opowiadania „Porada” Ingi Iwasiów. Bilety w atrakcyjnych cenach - 18 i 20 zł.
Monodram Krystyny Maksymowicz w reż. Stanisława Miedziewskiego opowiada o kobiecie, która zasmakowała w spożywaniu trunków i nie może z tym skończyć. - To, co najbardziej uderza w tej konfesyjnej opowieści, to nie opis skutków naużywania – degradacji psychicznej i marnowania własnego potencjału. (…) Bardziej poruszające są spostrzeżenia na temat zachowania otoczenia – kolegów z pracy, dobrych znajomych, którzy fałszywie bagatelizują problem i wciąż zapraszają ją na drinka czy piwo, lekceważąc podejmowane próby zerwania z nałogiem – recenzuje spektakl nasz redakcyjny kolega, Radosław Bruch.

Aktorka w swoim monologu przywołuje też kilka szczecińskich akcentów. Mówi o Bosmanie, imprezach w dawnej Kaskadzie i dżinsach z Zakładów Odra.

Spektakl „Smaki i dotyki” powstał w kooperacji ze słupskim Teatrem Rondo. Swoją premierę miał w maju ubiegłego roku. W najbliższy weekend w Teatrze Małym monodram zostanie wystawiony w piątek (22 stycznia) o godz. 19:00 oraz w sobotę i niedzielę o 17:00.

Bilety kosztują 18 zł (ulgowe) i 20 zł. Bilety można rezerwować, dzwoniąc pod nr 512 216 471.