sport inne

Bezpłatne zajęcia bokserskie

Photo credit: marioemiliano via Foter.com / CC BY

Gdzie?
salka Szczecińskiego Domu Sportu przy ul. Wąskiej 16
Kiedy?
Piątek, 24.02.2017
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Klub BKS Skorpion Szczecin zachęca do spędzenia ferii na sportowo i zaprasza na bezpłatną naukę boksu. Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku (13-17 lutego i 20-24 lutego) w salce Szczecińskiego Domu Sportu, przy ul. Wąskiej 16. Treningi startować będą codziennie o godzinie 11:00 oraz 17:00, co oznacza, że podczas ferii obędzie się łącznie aż dwadzieścia półtoragodzinnych bloków zajęciowych.
– Ferie z boksem, to naszym zdaniem świetny pomysł na wsparcie rozwoju i zaktywizowanie dzieci oraz młodzieży – mówi Patryk Tkaczyk, trener BKS Skorpion. – Chcemy propagować boks i dlatego zależy nam, aby zachęcić młodych ludzi do uprawiania sportu i zainteresować ich tą dyscypliną. Codzienne treningi będą całkowicie bezpłatne, a nasza kadra szkoleniowa dołoży wszelkich starań, aby uczestnicy byli zadowoleni z zajęć i efektywnie wykorzystali ten czas.

Udział w zajęciach mogą wziąć wszyscy chłopcy z roczników 2002 i młodszych oraz dziewczęta z roczników 2001 i młodszych.

Więcej informacji o treningach można uzyskać pod numerem telefonu 609 035 047.

Pojawienie się na zajęciach nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Do grupy można dołączyć każdego dnia, w trakcie którego są prowadzone treningi.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję