spektakle i opery dla dzieci

BAMBI. OPOWIEŚĆ LEŚNA

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 27.09.2021
O której godzinie?
18:00
Za ile?
15/25 zł
Opis wydarzenia
Spektakl „BAMBI, OPOWIEŚĆ LEŚNA” – w ramach programu Teatr Polska 2021 w wykonaniu aktorów Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie.

 

Spektakl o życiu i przygodach małego, a potem dorosłego jelenia Bambi. Powieść dla dzieci „Bambi, opowieść leśna” została napisana i opublikowana przez austriackiego pisarza Felixa Saltena w 1923 roku. To historia żyjących w lesie zwierząt, wśród których jelenie stanowią grupę niemal arystokratyczną. Leśne życie opisane przez Saltena to nie sielanka. Obok miłych i pięknych chwil zdarzają się bowiem sytuacje pełne agresji czy wręcz tragedie, a zwierzęcy bohaterowie powieści zdają się być lustrzanym odbiciem społeczeństwa ludzkiego. Są wśród nich bohaterowie i tchórze, agresorzy i obrońcy, a cała powieść do złudzenia przypomina powstałą długo później historię z „Króla Lwa”.

Bilety dostępne na: https://bilety.fm/pl/scena/6168-bambi-opowiesc-lesna-przeclaw-goksir.html

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję