Będzie można nimi wrócić z imprezy na Jasnych Błoniach. Autobusy odwiozą mieszkańców na prawobrzeże, do Kołbaskowa i Polic.

Każdy autobus wykona po dwa kursy. Pierwszy ok. godz. 00:30, drugi ok. 10 minut po zakończeniu zabawy, tj. ok. godz. 01:40. Pojazdy będą odjeżdżały z przystanku linii 67 przy ul. Piotra Skargi.

linia 856 Jasne Błonia – Dąbie Osiedle

Na trasie Jasne Błonia – Basen Górniczy autobus zatrzyma się na przystanku Wyszyńskiego, następnie na wszystkich przystankach zgodnych z trasą linii 56.

linia 865 Jasne Błonia – Osiedle Bukowe

Na trasie Jasne Błonia – Basen Górniczy autobus zatrzyma się na przystanku Wyszyńskiego, następnie na wszystkich przystankach zgodnych z trasą linii 65.

linia 871 Jasne Błonia – Osiedle Słoneczne

Na trasie Jasne Błonia – Basen Górniczy autobus zatrzyma się na przystanku Wyszyńskiego, następnie na wszystkich przystankach zgodnych z trasą linii 71.

linia 880 Jasne Błonia – Police Osiedle Chemik

Od przystanku Jasne Błonia autobus pojedzie trasą linii 67, a od przystanku Sczanieckiej trasą linii 107 i zatrzyma się na wszystkich przystankach linii 107.

linia 881 Jasne Błonia - Kołbaskowo

Od przystanku Jasne Błonia autobus pojedzie w kierunku placu Rodła, gdzie zatrzyma się na przystanku plac Rodła LOT. Od placu Zwycięstwa będzie jechał trasą linii 81, zatrzymując się na wszystkich przystankach tej linii.

Wszystkie przystanki na trasie linii specjalnych będą przystankami na żądanie.

Autobusy linii nocnych w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia kursować będą według rozkładów jazdy obowiązujących w nocy z soboty na niedzielę.

W Sylwestra autobusy i tramwaje kursować będą według powszednich rozkładów jazdy, a w Nowy Rok według specjalnych.

Komunikacja miejska w Sylwestra i Nowy Rok jest płatna.