Już w najbliższą niedzielę, 23. stycznia, w klubie LuLu wystąpi Ania Dąbrowska. Artystka, która wybiła się kiedyś dzięki „Idolowi” zaprezentuje repertuar ze swojej ostatniej płyty, złożonej z coverów znanych i lubianych motywów filmowych.

Dąbrowska popularność osiągnęła w komercyjnej telewizji, w mainstreamowym programie. To, co stworzyła już jako samodzielna artystka okazało się być jednak zgoła odmienne. Piosenkarka tworzyła (i tworzy) nadal pop, jednak w bardziej wyrafinowanym, subtelnym tego słowa znaczeniu. Bazując na swoim pięknym głosie i przemyślanych aranżacjach swoich utworów Ania osiągnęła, przynajmniej w moim odczuciu, spory sukces. Zarówno artystyczny jak i coraz bardziej komercyjny. Wszystko bez wulgarności, epatowania negliżem czy jakimkolwiek tanim efekciarstwem. Dość powiedzieć, że wszystkie albumy Dąbrowskiej pokryły się platyną, a w domu 30-latki stoi 6 Fryderyków.

 

Koncert, na który serdecznie zapraszamy, odbywa się w ramach promocji ostatniego wydawnictwa artystki. Płyta „Ania Movie” to dziewięć (szkoda, że tylko tyle) dobrze przemyślanych i bardzo ciekawych przeróbek motywów przewodnich z takich hitów, jak choćby „Absolwent”, „Nocny Kowboj” czy „Kill Bill”. Twórcze (nie odtwórcze) podejście do cudzej muzyki zaprocentowało nagraniem naprawdę wspaniałego materiału, który wydaje się mieć duży potencjał w kontekście występów na żywo. Należy spodziewać się nastrojowego, pełnego dobrej muzyki wieczoru.

 

Bilety kosztują w przedsprzedaży 59 złotych. W dniu koncertu nabyć można je po 69 złotych. Więcej informacji pod numerem telefonu 516 31 73 43