Rusza druga edycja „Akademii 7HR”. Do programu zakwalifikowanych zostanie 15 osób z naszego miasta, które będą miały okazję przejść miesięczne szkolenie z zakresu HR, rekrutacji pracowników i obsługi prawnej procesów rekrutacyjnych. Najlepsi otrzymają propozycje pracy, a pozostali, którzy ukończą szkolenie – list polecający oraz certyfikat. Miesiąc szkolenia pod okiem specjalistów to wielka wartość, uczestnicy mogą liczyć także na wynagrodzenie w wysokości 1500 złotych netto. „Akademia 7HR” startuje już w maju. Kto może wziąć udział w szkoleniu i być może zdobyć cenny zawód i kwalifikacje?

Ucz się rekrutować i zarabiaj pieniądze!

Takich wydarzeń w naszym mieście nie ma zbyt wiele. To wielka szansa na poszerzenie swoich umiejętności, znalezienie nowej pracy w branży, która dynamicznie się rozwija, i… zarabianie pieniędzy nawet podczas edukacji. Po dużym sukcesie pierwszej edycji projektu „Akademia 7HR” ta jedna z najszybciej rozwijających się agencji pracy w naszym regionie organizuje drugą edycję projektu. Spotkanie informacyjne odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 29 kwietnia o godzinie 10:00 w siedzibie firmy, przy ulicy Lutnianej 39. Warunkiem udziału w spotkaniu informacyjnym jest potwierdzenie obecności pod adresem e-mail: marcin@servicepm.pl.

– Podczas szkolenia będziemy uczyć uczestników, jak działać w takich tematach jak rekrutacja, legalizacja, obsługa komputera i programów, z których korzystają agencje pracy. Najlepsze osoby mają szansę na zatrudnienie w naszej firmie. Z pierwszej edycji skorzystało 15 osób, z czego z 3 osobami podpisaliśmy umowę o pracę – mówi Kamil Zieliński, prezes agencji 7HR.

Szkolenie trwa miesiąc, w tym czasie odbywają się regularne zajęcia przygotowane przez specjalistów m.in. z firmy Service PM czy Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu. To wiedza bardzo użyteczna w kontekście obecnego rynku pracy: – Chcemy przybliżać mieszkańcom miasta, jak wygląda praca w HR. Uczestnicy w pigułce otrzymają informacje o tym, jak działamy np. przy procesach rekrutacji pracowników z zagranicy – dodaje Kamil Zieliński.

„Akademia 7HR jest na pewno świetną okazją, aby nauczyć się czegoś nowego”

Nie codziennie zdarza się, że uczestnicy szkoleń mają zagwarantowane wynagrodzenie za to, że wezmą w nich udział. Dodatek stażowy wynosi 1500 złotych netto. – Uczestnicy szkolenia na czas trwania szkolenia, czyli przez jeden miesiąc, stają się pracownikami firmy 7HR. Szukamy osób młodych, chcących się uczyć, zainteresowanych branżą. Szkolenie trwa jeden miesiąc, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, po kilka godzin dziennie. Po tym czasie pojawiają się propozycje pracy ze strony firmy 7HR lub uczestnicy otrzymują certyfikaty i listy polecające – mówi Marcin Rabczyński, Project Manager z firmy Service PM. Szkolenia skupiają się przede wszystkim na warsztatach i wiedzy praktycznej.

Uczestnicy poprzedniej odsłony szkolenia bardzo chwalą tę formę poszerzania swoich kompetencji: – Akademia 7HR jest na pewno świetną okazją, aby nauczyć się czegoś nowego i dać sobie szansę na rozwój. Wiedza zdobyta od wykładowców na pewno przyda się na ścieżce zawodowej. Bardzo profesjonalne podejście do kandydatów oraz organizacja. – Barbara Bujacz, uczestniczka pierwszej edycji Akademii 7HR.

– Akademia 7HR okazała się idealną szansą dla każdego niezależnie od kraju pochodzenia, wykształcenia czy też osobowości. Dla mnie osobiście była perfekcyjnym sposobem na zmianę branży i poznanie sposobu pracy agencji zatrudnienia od środka. – Maja Kryszko, uczestniczka pierwszej edycji Akademii 7HR.

Spotkanie informacyjne już w poniedziałek o godzinie 10:00 w siedzibie firmy 7HR, przy ulicy Lutnianej 39.