To nie lada gratka dla fanów Star Wars – Liga Superbohaterów już po raz ósmy zaprasza do wspólnej walki z mieczami świetlnymi w roli głównej. Będzie dużo dobrej zabawy!

 

Już w najbliższy czwartek, 24 listopada, o godz. 17:00 na placu Adamowicza będzie można spróbować swoich sił w pojedynku na miecze świetlne. W poprzednich latach wszyscy bawili się doskonale. Można było zobaczyć, jak świetnie mieczami świetlnymi posługują się rycerze Jedi, pokonać szturmowca w charakterystycznym białym pancerzu czy też zmierzyć się z samym Lordem Vaderem.

Udział w zabawie jest darmowy. Na miejscu będą obecni wolontariusze fundacji z puszkami, tak więc każdy chętny będzie mógł wesprzeć Ligę Superbohaterów darowizną.

Liga Superbohaterów znana jest z tego, że niesie chwilę radości dzieciom w szpitalach i hospicjach. Członkowie fundacji w strojach m.in. Batmana, Spidermana czy Supergirl odwiedzają chore maluchy. W tym roku Liga Superbohaterów obchodziła swoje 10. urodziny, a przez te wszystkie lata superbohaterowie odwiedzili kilkanaście tysięcy dzieci oraz zorganizowali kilkaset akcji i spotkań z małymi pacjentami.