Poprzednia edycja programu Bosman Wspiera Region cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem i pozwoliła na zrealizowanie 22 cennych dla mieszkańców miasta i regionu inicjatyw. W tym roku będzie podobnie. Mogłoby się wydawać, że czas pandemii to będzie czas zawieszenia planów odnośnie realizacji pewnych zadań i inwestycji. Nic bardziej mylnego! Do 31 marca Bosman czeka na pomysły od organizacji, fundacji i stowarzyszeń. Potem, wśród wybranych projektów, to mieszkańcy regionu oddadzą głos na najlepsze ich zdaniem pomysły i wyłonią zwycięzców.

Liczba inicjatyw, które udało się zrealizować w całym regionie dzięki programowi grantowemu Bosman Wspiera Region, jest imponująca! W poprzednim sezonie był to między innymi zakup sprzętu dla Ochotniczej Straży Pożarnej, zakup autobusu, który dowozi niepełnosprawnych kibiców na mecze czy wsparcie inicjatyw Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie. Granty trafiały do organizacji pozarządowych w całym regionie, a ich realizacja przebiegała dynamicznie i z dużym pożytkiem dla mieszkańców.

W roku 2021 Bosman planuje kontynuację inicjatywy. Znowu jest więc szansa na zdobycie atrakcyjnego grantu i realizację marzeń, planów i pomysłów z pożytkiem dla naszego otoczenia. W tym roku projekt Bosman Wspiera Region ulega delikatnej zmianie. Najpierw – do 31 marca – zbierane są zgłoszenia od fundacji, stowarzyszeń, organizacji kulturalnych, organizacji sportowych czy Ochotniczych Straży Pożarnych. Następnie odbywać się będzie głosowanie, które pozwoli na wyłonienie laureatów programu grantowego. Wysokość grantu może się wahać od 5 do nawet 50 tysięcy złotych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej: https://bosmanwspieraregion.pl/ oraz na profilu Facebook BOSMAN Szczeciński.