Relacje na żywo i pierwsze komentarze. Tuż po godz. 21:00 zapraszamy na wieczór wyborczy wSzczecinie.pl.

Aktualizacja, 02:39:

Poznaliśmy wyniki ze wszystkich obwodowych komisji wyborczych w Szczecinie. W II turze wyborów samorządowych, w której zmierzyli się Piotr Krzystek z Bezpartyjnych i Bartłomiej Sochański z Prawa i Sprawiedliwości, urzędujący prezydent zdobył 100 456 głosów, czyli ponad 78 % głosów. Tym samym po raz czwarty z rzędu został prezydentem naszego miasta. Na Bartłomieja Sochańskiego zagłosowało 27 966 osób, tj. niecałe 22% głosujących.

Aktualizacja, 23:40:

Politolog Piotr Chrobak komentuje wyniki wyborów w Szczecinie:

Aktualizacja, 23:15:

Zgodnie z danymi, które spłynęły z połowy obwodowych komisji wyborczych w Szczecinie Krzystek zdobył ponad 79 % głosów, a Sochański 21 % głosów. - Połowa komisji, więc już właściwie znamy wyniki. To trochę wyżej niż oczekiwaliśmy – mówił Piotr Krzystek tuż po godz. 23:00.

Aktualizacja, 23:05:

Piotr Krzystek na żywo:

Aktualizacja, 22:52:

"Balbina" przyjechała na wieczór wyborczy Piotra Krzystka.


Aktualizacja, 21:55:

Aleksander Doba na żywo ze sztabu Bezpartyjnych:

 

Aktualizacja, 21:41:

Na żywo Małgorzata Jacyna-Witt wspierająca Bartłomieja Sochańskiego w wyścigu po prezydenturę Szczecina tuż po zakończeniu głosowania w 2. turze wyborów samorządowych:


Aktualizacja, 21:35:

Na żywo ze sztabu Bezpartyjnych. Komentarz Michała Przepiery, zastępcy prezydenta Piotra Krzystka:


Aktualizacja, 21:28:

Bartłomiej Sochański na żywo:

Aktualizacja, 21:26:

Piotr Krzystek: Mam nadzieję, że po 22:30 będą spływać pierwsze rzeczywiste wyniki i będzie się można do nich odnosić. Jetsem optymistą, spodziewam się wyniku w proporcjach 2/3 do 1/3.

Aktualizacja, 21:20:

Relacja na żywo ze sztabu wyborczego Piotra Krzystka:

Kto zostanie prezydentem Szczecina? Na gorąco, tuż po pierwszych wynikach II tury wyborów samorządowych w Szczecinie, pojawimy się z naszą kamerą w obu sztabach wyborczych. Michał Kaczmarek i Andrzej Kochański na żywo porozmawiają z obydwoma kandydatami, zbiorą pierwsze komentarze i rekacje.

Wieczór wyborczy urzędującego prezydenta Piotra Krzystka odbywa się w Starej Rzeźni. Bartomiej Sochański swój wieczór wyborczy zorganizował w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Mickiewicza.

Relacje na żywo na naszym fanpage'u: https://www.facebook.com/wszczeciniepl/