Już dziś, 3 lipca, o godz. 15:00 na szczecińskiej Łasztowni oficjalnie otwarty zostanie Holiday Park Szczecin. To wesołe miasteczko, które będzie się składać z kilkunastu różnorodnych urządzeń. Będzie można z nich korzystać do końca wakacji.

Jak przekonują organizatorzy, dzięki jednym z największych i najciekawszych mobilnych urządzeń rozrywkowych w Europie Holiday Park Szczecin 2020 ma dostarczyć odwiedzającym ekstremalnej rozrywki i olbrzymiej dawki adrenaliny. Wakacyjne wesołe miasteczko na Łasztowni będzie tworzyć kilkanaście urządzeń, a wśród nich m.in. najszybsza i największa w Europie, 80-metrowa karuzela z huśtawkami łańcuchowymi. Będzie też można pokręcić się na karuzeli Jumbo Family czy pooglądać Szczecin z góry z koła młyńskiego. Częścią Holiday Park będzie strefa active chillout z plażą i aranżacjami marynistycznymi, a także stoiska handlowe i gastronomiczne.

Wejściówkami na poszczególne atrakcje będą specjalne tokeny, które będzie można zakupić w kasach na terenie miasteczka (ticket box). Cena jednego tokena wynosi 5 zł. Jak informują organizatorzy, przy zakupie za 100 zł każdy kupujący otrzymuje dodatkowo 10 tokenów gratis. Tak więc łączna suma tokenów przy zakupie za 100 zł wynosi 30 szt.

Wstęp na każdą karuzelę to inna liczba tokenów (1 token = 5 zł):

- Flyer (wieża) - 6 tokenów

- Vmaxx - 6 tokenów

- XXL - 5 tokenów

- Slide - 1 token

- Adventure Trip - 2 tokeny

- Autodrom - 2 tokeny

- Magic - 3 tokeny

- Wheel - 4 tokeny

- Heros City - 4 tokeny

- Breakdance - 3 tokeny

Holiday Park Szczecin ma działać do 30 sierpnia. W dniu otwarcia, 3 lipca, miasteczko będzie otwarte od 15:00 do 24:00. Od poniedziałku do czwartku z atrakcji będzie można korzystać w godz. 12:00 – 23:00, w piątki od 12:00 do 24:00, a w soboty i niedziele od 11:00 do 24:00.