Klimatyczne miejsce, klubowe dźwięki i format imprezy, którego w Szczecinie jeszcze nie było. Deep house, minimal, melodic techno to idealna muzyka na świeże powietrze i zachód słońca, zapowiadają organizatorzy.

 

Zazwyczaj imprezy klubowe kojarzą się z zabawą przez całą noc i potem odsypaniem jej przez następny dzień. Tym razem będzie inaczej – koniec ze spaniem do popołudnia i poczuciem, że cały dzień przeleciał nam między palcami. Wystarczy przyjść wcześniej na imprezę! Wieża Bismarcka Open Air rozpocznie się już o godzinie 16 i zakończy o 1 w nocy.

– Przemawia za tym pragmatyzm – ludzie z dziećmi mogą przyjść na taką imprezę i następnego dnia móc zajmować się swoimi pociechami – zwraca uwagę Radosław Jaczmiński, organizator imprezy. – Jest lato, pogoda, ładne miejsce. To opcja na spędzenie soboty niekoniecznie w galerii handlowej. Można wcześniej zacząć i wcześniej skończyć.

Do wspólnej zabawy i szalonych tańców na parkiecie zaproszą czołowi szczecińscy DJ-e, m.in. Mazze, Vitek czy Ariel1. Na miejscu dostępne będą również bar, strefa gastronomiczna oraz strefa chill z paletami, poduszkami i leżakami.

– Wieża Bismarcka to kolejne nieoczywiste miejsce na mapie Szczecina. Nie przychodzi się tutaj codziennie. Wielu mieszkańców Szczecinie nie wie, ile miasto ma do zaoferowania, więc takie wydarzenie ma szansę przyciągnąć i pokazać mniej znane rejony. A takiej imprezy nigdy jeszcze nie było – przyznaje Jaczmiński.

Wieża Bismarcka Open Air już w najbliższą sobotę o 16. Bilety w cenie 59 zł dostępne są na stronie: https://bilety.fm/pl/muzyka/5894-wieza-bismarcka-open-air-szczecin.html