Mini Targi Ślubno-Eventowe stworzone zostały z myślą o tych wszystkich mających w planach organizację własnych imprez. W jednym miejscu znajdziemy specjalistów, którzy obsłużą wydarzenia rodzinne – zaczynając od ozdób, na menu i atrakcjach kończąc.

Nie tylko dla narzeczonych

Mini Targi Ślubno-Eventowe organizowane już po raz drugi w restauracji Piastów 30 w swojej ofercie mają propozycje nie tylko dla planujących wesele – znajdziemy m.in. stoisko z sukniami ślubnymi czy fotografa – ale też dla tych wszystkich, których czeka aranżowanie innych imprez rodzinnych.

Tego dnia restauracja zamieni się w interaktywną strefę weselno-eventową. Na miejscu będzie okazja, by poczuć atmosferę prawdziwego wesela!

– Podczas pierwszej edycji odwiedziło nas sporo osób, w tym roku spodziewamy się większej liczby gości. Chcielibyśmy, żeby takie targi odbywały się co roku – zdradza Katarzyna Szabałkin, manager restauracji Piastów30. Jak tłumaczy, jedna część lokalu będzie przeznaczona na Mini Targi, w drugiej będzie działała restauracja ala carte. – Będzie ekskluzywne menu.. Chcemy pokazać, jak nie tylko wyjątkowym miejscem jesteśmy, ale też jak wyjątkowe są dania naszych szefów kuchni – mówi.

Wszystko, czego potrzeba, w jednym miejscu

– Zapraszamy wszystkich Gości, którzy planują zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wesele, urodziny, chrzest – żeby zobaczyli, jak organizujemy takie eventy w naszych wnętrzach i z naszymi rzetelnymi partnerami biznesowymi. Wystawców, którzy będą podczas targów, polecamy z całego serca, bo wiemy, że są profesjonalistami – mówi Szabałkin.

Jednym z niezbędnych elementów wesela czy innej większej imprezy są dekoracje – obojętnie czy mowa o przepychu, czy o skromnych ozdobach. Swoje propozycje zaprezentuje Magia Ślubu – Magvel oraz Tuflowers – Hurtowania Kwiatów Świata.

Choć ważne uroczystości zapadają w naszej pamięci na długo, warto mieć jeszcze pamiątki w postaci zdjęć czy filmu, do których będzie można powrócić w chwilach nostalgii. O uwiecznienie wydarzeń będzie można porozmawiać z Szwarcfotografią i Michałem Tiede oraz Rec'n'Roll Weddings - Filmy ślubne. Pojawi się również FOTO Imprezka, czyli fotobudka, ale w wersji eleganckiej: zwierciadła z wbudowanym dotykowym 65-calowym ekranem.

O wyjątkowe przysmaki zatroszczy się LoveBabeczkowe, oraz Binowskie Specjały, Vandermoortele oraz Drobimex, a o wyborne wino – Winnice Kojder.

Panie z pewnością przyciągnie stanowisko Suknie Ślubne & Florystyka Urszula Fajerska, gdzie kreacje znajdą zarówno panny młode, jak i wszystkie kobiety, które czeka eleganckie wyjście. Całą imprezę poprowadzi Grzegorz Kowalski – Konferansjer, Dj, Wodzirej. Kogoś takiego potrzebuje każde wesele!

Na Mini Targi Ślubno-Eventowe zaproszone są całe rodziny. Podczas gdy dorośli będą zapoznawać się z ofertą, na maluchy czeka świetna zabawa z 4Fun. Nie zabraknie animacji, więc nie ma co się martwić, że dzieciom będzie doskwierać nuda.

Mini Targi Ślubno-Eventowe odbędą się 26 września od 11 do 17 w restauracji Piastów30. Do dyspozycji klientów jest ogólnodostępny parking podziemny. Wstęp na targi jest darmowy.

https://www.facebook.com/Piastow30