Sylwia Grzeszczak, Łąki Łan oraz Tede – to gwiazdy organizowanego przez markę Bosman koncertu, który już w niedzielę, 8 września, odbędzie się w Szczecinie. Wstęp na „Gramy z Bosmanem” jest bezpłatny, a każdy kto odwiedzi strefę Bosmana w pobliżu sceny, będzie mógł wziąć udział w losowaniu wycieczki po browarze.

Bosman kocha wodę, dlatego koncert odbędzie się na szczecińskiej Łasztowni. To historyczne miejsce rozładunku statków. Wyspa pełniła tę funkcję już w XIII wieku, obsługując okoliczny port handlowy. Do dziś znajdują się tu historyczne dźwigozaury, służące do przeładunku statków.

Właśnie w pobliżu zabytkowych dźwigów w niedzielę, 8 września, odbędzie się wielkie muzyczne wydarzenie „Gramy z Bosmanem”. Zaplanowano aż trzy koncerty, każdy w innym stylu muzycznym. Zagrają: Sylwia Grzeszczak, Łąki Łan oraz Tede. Organizatorzy zapraszają od godz. 15:30. Wstęp jest bezpłatny.

- Bosman to lokalny patriota. Jesteśmy w Szczecinie od 170 lat i kochamy to miejsce i lokalnych ludzi. Chcemy budować lokalną społeczność i dawać naszym konsumentom okazję do spotkań i wspólnego przeżywania emocji. Chcemy też powiedzieć Szczecinowi i całemu regionowi DZIĘKUJEMY! Jesteśmy tu dzięki Wam! – mówi Paweł Michalik, menedżer marek regionalnych w Carlsberg Polska.

Szansa, by zwiedzić browar

W sąsiedztwie sceny na uczestników będzie czekała duża strefa gastronomiczna, gdzie będzie można usiąść i coś zjeść. Fani muzyki, którzy odwiedzą stoisko Bosmana, będą mogli nie tylko napić się piwa, ale także wziąć udział w losowaniu wycieczki po Browarze Bosman. Zwiedzanie browaru dla zwycięzców loterii zaplanowano we wrześniu i październiku.

Bez jednorazowych kubków

W sklepach w rejonie Szczecina na konsumentów czeka też promocja – za zakup 8 piw Bosman otrzymają oni kupon na bezpłatne piwa podczas koncertu „Gramy z Bosmanem”.

Browar Bosman dba o region i jego środowisko, od lat realizuje ambitny program redukcji zużycia wody, ograniczania emisji CO2 oraz zmniejszenia zużycia plastiku. Dlatego koncert też będzie przyjazny środowisku i jego organizatorzy zrezygnowali z jednorazowych kubeczków na napoje.

Wydarzenie „Gramy z Bosmanem” jest organizowane we współpracy z Urzędem Miasta Szczecina. Urząd i Browar Bosman mają tożsame cele – chcą integrować lokalną społeczność i uatrakcyjniać życie w mieście. Koncert jest doskonałą okazją, by do wspólnej zabawy zaprosić mieszkańców i turystów. Każdy znajdzie coś dla siebie – jedni muzyczne wrażenia, a inni na przykład emocje na diabelskim młynie, który stoi tuż nieopodal Dźwigozarów.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/Gramy-z-Bosmanem-108353170531427/