Znana jest głównie jako wokalistka, ale ostatnio także jako autorka poczytnej książki. Jej debiut w tej dziedzinie - "A ja żem jej powiedziała...". to jeden z bestsellerów wydawniczych tego roku. W październiku Katarzyna Nosowska opowiadała o tej książce na spotkaniu autorskim w klubie "Hormon", a 10 listopada przyjedzie znów do swego rodzinnego miasta i wystąpi na żywo w hali Netto Arena - tym razem w ramach promocji płyty "Basta!"

Życie, show-biznes i celebryci

Wszyscy jej fani na pewno wiedzą, że zespół Hey, w którym Nosowska śpiewa od 1992 roku, aktualnie ma przerwę w działalności. Ten czas artystka wykorzystuje bardzo intensywnie. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, tam m.in. prowadzi treningi fatness i wypowiada się o życiu, show-biznesie, celebrytach, trendach i modach. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” zaowocował powstaniem książki o tym samym tytule, wydanej w maju tego roku i wciąż znajdującej się na wysokich miejscach sprzedaży.

Utwory nowe i niespodzianki

W międzyczasie Katarzyna nagrała także nową, solową płytę, siódmą już w jej dorobku - o tytule "Basta". Ten album, który jest efektem współparcy z Michałem "FOXem" Królem, ukazał się 12 października, a nowe utwory, takie jak "Ja pas!", "Goń", "Lanie", "Nagasaki", będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennej trasy koncertowej - „NOSOWSKA na tłusto”, która oczywiście "zahaczy" też o Szczecin. Na koncercie 10 listopada możemy się też spodziewać numerów z jej poprzednich albmumów oraz niespodzianek czyli kompozycji z repertuaru innych muzyków (być może będzie to np. utwór Chemical Brothers).

Obiecujący support

Rolę supporu przed występem Nosowskiej będzie pełnił zespół Przybył. To projekt Sławomira Przybyła – gitarzysty, autora piosenek pochodzącego z Poznania, który w swojej muzyce łączy tradycje piosenki autorskiej, jazzu, rocka oraz bluesa. W 2017 roku formacja zdobyła główną nagrodę TRYTON na Festiwalu FAMA w Świnoujściu dla Największej Osobowości Artystycznej Festiwalu. W tym roku Przybył został laureatem Jarocińskich Rytmów Młodych (organizowanych przez Program III Polskiego Radia oraz Spichlerz Polskiego Rocka w Jarocinie).

Koncert „Nosowska na tłusto” odbędzie się 10 listopada w Netto Arenie. Początek o godz. 18:30.

Bilety można nabyć na stronie www.nettoarena.pl oraz w kasie biletowej Netto Arena, czynnej od poniedziałku do piątku, a także godzinę przed koncertem.

Godziny pracy kasy w tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek od godz. 09:00 do 16:00, środa, piątek 11:00 do 18:00.