Ze względów montażowych otwarcie lodowiska przy Netto Arenie przesunięto o tydzień, na 3 grudnia.

 

– Dzięki temu mieszkańcy będą mieli pewność, że przychodząc na tę sezonową atrakcję, tafla będzie idealnie zmrożona – mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy miejskiej spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Lodowisko zacznie działać w piątek (3 grudnia), ale oficjalne otwarcie potrwa aż trzy dni.

– Przez cały weekend zapewnimy sporo zabaw i atrakcji. Na najmłodszych będą czekać animacje i konkursy z nagrodami. Wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą zabawy z przeszkodami – zachęca Celina Wołosz.

Dla nieco starszych przygotowano lodowe dyskoteki. Te odbędą się w piątek oraz sobotę.

Przypomnijmy, że otwarcie lodowiska przy Netto Arenie było zaplanowane na 26 listopada, jednak ze względów montażowych data została przełożona o tydzień.

Lodowisko będzie otwarte 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godz. 16-22, a w weekendy – od godz. 10 do 22. Ślizgawka będzie wyposażona w wypożyczalnię łyżew, serwis oraz szatnie.

– Na terenie obiektu pojawią się również punkty gastronomiczne z ciepłymi napojami i drobnymi przekąskami – dodaje Celina Wołosz.

Ceny biletów będą wahać się od 12 zł (ulgowy) do 17 zł (normalny) za godzinę jazdy. Lodowisko będzie czynne do 6 marca 2022 roku, a szczegółowy cennik znajduje się na stronie www.zstw.szczecin.pl.