Nasze miasto nieczęsto można zobaczyć w ogólnopolskich reklamach, ale jak pokazuje ostatni spot jednej z najpopularniejszych sieci restauracji na świecie ma do tego potencjał. W sieci odbyła się premiera najnowszego spotu McDonald's, do którego zdjęcia kręcone były właśnie w Szczecinie. Najbardziej nietypowym elementem filmu jest fakt, że nasze miasto pełne jest… śniegu. A jak wiadomo ten od dawna w tak wielkiej ilości u nas nie występował.

 

W najnowszej reklamie jednej z najpopularniejszych sieci restauracji na świecie możemy podziwiać zaśnieżony Szczecin. Spot emitowany będzie we wszystkich stacjach telewizyjnych w Polsce oraz w Internecie.

– Zimą w Szczecinie jest tylko 6 śnieżnych dni. Z Burgerem Drwala było ich więcej – przekonują twórcy reklamy, która dostępna jest już w serwisie YouTube.

Kampania nawiązuje do powrotu do menu kanapki, która sprzedawana jest w McDonald's tylko sezonowo.

W filmie widzimy m.in. Most Brdowski, okolice Stoczni Szczecińskiej, podwórka w centrum miasta czy ujęcia z restauracji tej sieci zlokalizowanej przy ul. Przyjaciół Żołnierza.

W spocie kanapki rozwożone są do klientów przez dostawcę oraz drony, które poza jedzeniem przynoszą ze sobą… opady śniegu. Jedno jest pewne, tak zimowego i pełnego śniegu Szczecina nie widzieliśmy już dawno!

Reklama była kręcona w połowie listopada. Wcześniej zorganizowano casting na statystów.