Wyjątkowa walentynkowa sceneria, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ciasteczka z miłosnymi wróżbami i walentynkowe prezenty za zakupy. 14 lutego warto odwiedzić Atrium Molo, by miło spędzić czas z najbliższymi osobami.

Powszechnie uważa się, że walentynkowy zwyczaj okazywania sobie uczuć sięga czasów starożytnych. Jako genezę wskazuje się m.in. Luperkalia – religijne święto rzymskie, obchodzone w dniach 14-15 lutego ku czci boga Fauna Luperkusa. Pierwsze wzmianki o romantycznej miłości powiązanej z dzisiejszą tradycją świętowania walentynek pojawiły się w czasach późnego średniowiecza. W dzień św. Walentego ptaki miały kojarzyć się w pary.

W różnych częściach świata dzień ten celebruje się obecnie na różne sposoby. Włosi obdarowują się prezentami w kolorze czerwonym, mieszkańcy Korei Południowej obchodzą święto zakochanych 3 razy – od lutego do kwietnia, Filipińczycy z kolei wybierają 14 lutego na dzień swojego ślubu. W Polsce walentynki zyskały popularność w latach 90. XX wieku. W tym dniu zwykle obdarowujemy się kwiatami, słodyczami lub spędzamy wspólnie czas poza domem.

14 lutego przestrzeń naszego centrum wypełnią czerwone balony w kształcie serca. W tej wyjątkowej scenerii każdy, kto zechce uwiecznić dzień świętego Walentego, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. O klimat wydarzenia zadbają hostessy, które wręczą klientom ciasteczka z miłosną wróżbą. Gorąco zachęcam wszystkich do spędzenia tego dnia w Atrium Molo! – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

To nie koniec niespodzianek. Klienci, którzy 14 lutego wybiorą się do Atrium Molo i dokonają zakupów na kwotę minimum 200 zł, będą mogli wymienić paragon na poduszkę z walentynkowym nadrukiem. Wystarczy tylko okazać dowód zakupu na specjalnie przygotowanym stanowisku. Liczba nagród jest ograniczona.

Walentynkowe atrakcje w Atrium Molo będą czekały na odwiedzających 14 lutego w godzinach 11.00 - 19.00, przy TK Maxx.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-molo.pl.

Regulamin akcji dostępny tutaj