Kino Helios w tym miesiącu proponuje kolejny specjalny seans w ramach Kina Kobiet. Dokładnie 18 marca w CH Kupiec, a dwa dni później w Outlet Parku, można w tym cyklu zobaczyć film „Całe szczęście” z udziałem Romy Gąsiorowskiej i Piotra Adamczyka.

Ten film to najnowsze dzieło Tomasza Koneckiego (reżysera, który zrealizował takie hity jak „Lejdis” czy „Testosteron”). Znów jest to komedia, a jej bohaterowie, to Robert, muzyk z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski) oraz niezwykle popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Choć różnią się bardzo charakterami i trybem życia, to jednak coś oboje łączy... "Całe szczęście" premierę miał 8 marca. W przyszłym tygodniu film ten będzie można obejrzeć w ramach cyklu Kino Kobiet w Heliosie.

Panie, które wezmą udział w projekcji, mogą liczyć na różne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami. Wśród nich są m.in. vouchery od stylistki i wizażystki, miesięczne karnety do od Strefy 3L, vouchery od "Projekt Zdrowie", vouchery na zabiegi karboksyterapii, zaproszenia na kolację do szczecińskich restauracji i wiele innych prezentów.

KONKURS został rozwiązany 

Dla naszych czytelniczek mamy cztery podwójne zaproszenia do wykorzystania 18 marca (o godz. 18:30 w Heliosie w Kupcu) lub 20 marca (o godz. 18:30 w Heliosie Outlet Park). Zdobędą je te osoby, które jako pierwsze prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytanie:

"Jaki film w aktualnym repertuarze Heliosa (z udziałem Piotra Adamczyka) był realizowany w Szczecinie?"

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@wszczecinie.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.