Dla miłośników i właścicieli psów i kotów to prawdziwa gratka. W niedzielę (20 października) w Starej Rzeźni będzie można kupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla domowych czworonogów. W godz. 11:00-17:00 odbędą się tu PupiLove Tragi. Wstęp jest bezpłatny.

To już druga edycja targów dla właścicieli psów i kotów w Szczecinie. Pierwsza odbyła się w maju i zaskoczyła organizatorów frekwencją.

– Pierwsza edycja wydarzenia PupiLove Targi w Szczecinie została przyjęta niesłychanie ciepło przez właścicieli i miłośników czworonogów. Odwiedziły nas prawdziwe tłumy zwiedzających, a liczne rozmowy utwierdziły nas w przekonaniu, że takie wydarzenie było tu wyczekiwane – mówi Arkadiusz Raban, organizator wydarzenia. – Nasze targi odwiedziła wraz ze swoimi właścicielami również bardzo liczna grupa pupili, które znalazły dla siebie wiele atrakcji – dodaje.

Podobnie jak w maju, jesienne PupiLove Targi zawitają do Starej Rzeźni na Łasztowni. Na stoiskach będzie można znaleźć m.in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka, koce, bandanki, zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Jak zapowiadają organizatorzy w wydarzeniu weźmie udział wiele małych, często rodzinnych firm i manufaktur.

– Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Wspieramy także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków – zaznacza Arkadiusz Raban.

W niedzielę, 20 października, na odwiedzających targi ma czekać jeszcze więcej produktów dla zwierząt niż podczas majowej edycji. – Pierwsze PupiLove były wielkim sukcesem, choć niektórzy wystawcy, ze względu na debiut w Szczecinie bali się zabrać ze sobą cały asortyment. Możemy być pewni, że jesienna edycja będzie jeszcze bogatsza, pełna nowości i ciekawych atrakcji – zapewnia Patryk Walczak, kierownik Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Podczas targów będzie można też wesprzeć organizacje opiekujące się potrzebującymi zwierzętami oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Wstęp jest bezpłatny. Pupile są mile widziane. Targi zaplanowano w godz. 11:00-17:00.