Kino Helios w tym miesiącu proponuje kolejny specjalny seans w ramach Kina Kobiet. Dokładnie 16 września w CHR Kupiec, a dwa dni później w Outlet Parku, można w tym cyklu zobaczyć film „(Nie)znajomi” z udziałem Mai Ostaszewskiej, Tomasza Kota i Kasi Smutniak. Mamy dla Was bilety na te pokazy przedpremierowe. Regularne projekcje filmu rozpoczną się 27 września.

Włoski film "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (Perfetti sconosciuti)" był jednym z najpopularniejszych filmów obyczajowych ostatnich lat. Pomysł, by stworzyć komediodramat, w którym grupa znajomych stawia sobie dość ciekawe i nietypowe wyzwanie, przyniósł nie tylko komercyjny, ale też artystyczny efekt. Zabawa polegająca na tym, by podczas towarzyskiego spotkania ujawniać wszystkie wiadomości przychodzące na telefony jego uczestników, a rozmowy przekierowywać na tryb głośnomówiący, ma bardzo nieoczekiwane konsekwencje. Prywatne, dotąd skrzętnie ukrywane sekrety, przestają być tajemnicą, a to prowadzi do nie zawsze przyjemnych dialogów...

Polscy producenci postanowili ten tytuł zaprezentować w rodzimej wersji i jesienią na nasze ekrany kinowe trafi film zatytułowany „(Nie)znajomi” w reżyserii Tadeusz Śliwy, który zrealizował dotąd m.in. serial „Ucho prezesa”. Co ciekawe jedną z ról powierzono Kasi Smutniak, aktorce, którą widzimy we włoskim pierwowzorze, osobie bardzo popularnej w Italii. Obok niej w filmie zobaczymy takich aktorów jak Łukasz Simlat, Tomasz Kot, Wojciech Żołądkowicz czy Maja Ostaszewska.

16 września w Heliosie w CHR Kupiec, a dwa dni później w Outlet Parku ten obraz będzie można obejrzeć przedpremierowo w ramach cyklu Kino Kobiet. Panie, które wezmą udział w projekcji mogą też spodziewać się różnych pozafilmowych atrakcji, w tym konkursów z nagrodami. Do zdobycia są m.in.: vouchery od stylistki i wizażystki, miesięczne karnety do Strefy 3L, zaproszenia na kolację do szczecińskich restauracji, zestawy kosmetyków i wiele innych prezentów.

KONKURS został rozwiązany

Dla naszych czytelników mamy sześć podwójnych zaproszeń do wykorzystania na jeden z tych seansów. Zdobędą je te osoby, które najszybciej udzielą prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie: "Kto był reżyserem filmu „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”?"

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: konkurs@wszczecinie.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.