Pary, które myślą o zawarciu związku małżeńskiego oraz narzeczeni, którzy są już na etapie organizacji ślubu i wesela, nie mogą przegapić tego wydarzenia. Już za dwa tygodnie, 26 stycznia 2020, w Szczecinie odbędzie się Wielka Gala Ślubna, czyli największe targi tej branży na Pomorzu Zachodnim.

Będzie to już 16. edycja dobrze znanej mieszkańcom Szczecina imprezy. W tym roku Wielka Gala Ślubna będzie gościć w halach sferycznych Event Areny (do niedawna obiekt funkcjonujący pod nazwą KIDS ARENA) mieszczących się przy ul. Staszica 1 w Szczecinie. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 26 stycznia 2020, w godz. 10.00 – 18.00.

Sporo nowości na Gali

Przyszli małżonkowie znajdą tu wszystko, co potrzebne do zorganizowania ślubu i wesela. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 wystawców z całej Polski. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami m.in.: salonów sukien ślubnych i garniturów, zespołów muzycznych, szkół tańca, ekip filmowych, fotografów, jubilerów, barmanów, florystów, dekoratorów, restauracji i hoteli organizujących weselne przyjęcia. Będzie można obejrzeć najnowsze pomysły na weselne torty, ślubne zaproszenia, wiązanki dla panny młodej.

Nowością tegorocznych targów są prezentacje przykładowych stylizacji przygotowanych przez czołowe firmy zajmujące się dekoracjami ślubnymi. W specjalnie przygotowanych showroomach będzie można zobaczyć, jak może wyglądać wesele w stylach rustykalnym, boho i glamour. Zostanie również przygotowana dodatkowa przestrzeń z dekoracjami balonowymi we współczesnej odsłonie.

Dużo pokazów i występów

Podczas Wielkiej Gali Ślubnej swoją najnowszą kolekcję sukien ślubnych zaprezentuje salon KoronkoweSuknie.pl. Będzie można też posłuchać setów dj’skich, występów zespołów muzycznych oraz podziwiać sztukę miksowania drinków. Szukającym inspiracji i pomysłów na oprawę swojej ceremonii zaślubin, być może przypadną do gustu występy artystek grających na harfie oraz na skrzypcach. Zaplanowano też specjalne pokazy pierwszego tańca w wykonaniu aż trzech szkół.

Kupony rabatowe dla narzeczonych

Dlaczego jeszcze warto pojawić się na szczecińskiej Gali? Między innymi dlatego, że każda para narzeczonych otrzyma kupony rabatowe o wartości aż 2500 zł. Zniżki będzie można zrealizować u wystawców w trakcie wydarzenia oraz przez sześć kolejnych dni.

Do wygrania wesele w Restauracji Bosak

Każdej edycji targów towarzyszy konkurs. Nagroda główna, o którą stoczą bój finaliści, to organizacja przyjęcia weselnego w nowo otwartej szczecińskiej Restauracji Hotelu BOSAK. Będzie o co walczyć! Laureaci pierwszej nagrody zaoszczędzą kilkanaście tysięcy złotych. Na pozostałych uczestników konkursu będzie czekało morze innych atrakcyjnych nagród.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

- Zajrzeć na Facebooku na profile e-wesele.pl i Wielka Gala Ślubna i dać sobie szansę na wygraną;

- Dołączyć do konkurs, którego pierwsza odsłona trwa już na profilach facebookowych e-wesele.pl i Wielka Gala Ślubna;

- Koniecznie przyjść na Wielką Galę Ślubną. Podczas trwania targów będzie można także „wskoczyć” do finałowej rozgrywki lub wygrać inne fantastyczne nagrody.

Wstęp na Wielką Galę Ślubną jest płatny. Bilety w cenie 20 zł można nabyć tutaj, będą one także do kupienia tuż przed wejściem na targi.

Portal wSzczecinie.pl jest patronem medialnym wydarzenia.