Ponad 40 wystawców, a w ich ofercie szeroka oferta śniadaniowa, giełda winyli, kącik bookcrossingu, grzane piwo i stanowisko jadłodzielni. Ze spotkania na spotkanie bazar zatacza coraz szersze kręgi, a organizatorzy przekonują: to najlepszy i największy targ śniadaniowy i ekobazar w regionie.

Można by napisać, że to po prostu targ śniadaniowy, ale byłoby to duże uproszczenie. Poza produktami stricte śniadowymi znaleźć można tutaj… właściwie wszystko. Będzie ekobazar, na którym sprzedawane będą ekologiczne produkty prosto od producentów i grzane piwo (idealne na taką pogodę!). Poza smakami dla podniebienia zaspokojona zostanie także dusza, bo Bazar to także m.in. kosmetyki naturalne, giełda winyli i stanowisko Jadłodzielni.

Grzane piwo albo wyciskane soki

Podczas każdej kolejnej edycji Szczecińskiego Bazaru Smakoszy organizatorzy robią wszystko, by było jeszcze lepiej niż poprzednim razem. I tak też będzie 26 listopada, na szczecinian czekają nowości, co konkretnie znajdziemy w OFF Marinie?

Wszystko, co najlepsze podczas dotychczasowych, jak również trochę więcej: świeżo wyciskane soki, egzotyczne grzyby, powrót Green Essence, debiut Studium Dobrego Piwa z szeroką ofertą, w tym grzańce - zachęca Michał Chaszkowski-Jakubów ze Stowarzyszenia in tractu.

Uczestnicy imprezy poza dobrym, zdrowym jedzeniem chcą mieć dostęp do propozycji wykraczających poza produkty spożywcze. Co w niedzielę poza śniadaniem?

- Giełda winyli, kącik bookcrossingu, gdzie można wymienić się książkami oraz stanowisko Jadłodzielni, do której wspierania gorąco zachęcam. Wszystko to z klimatyczną muzyką w tle - wymienia Michał Chaszkowski-Jakubów

A śniadanie kończymy o 16:00

Dziewiąte spotkanie ze Szczecińskim Bazarem Smakoszy odbędzie się w niedzielę 26 listopada w OFF Marinie. Organizatorzy zapraszają – i warto tutaj dodać, że to jedyne znane nam śniadanie, które kończy się po południu – w godzinach 10 -16. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie w portalu Facebook. Nie może Was tam zabraknąć! Dlaczego?

- Dlatego, że to, moim zdaniem, najlepszy, a na pewno największy targ śniadaniowy oraz ekobazar w regionie, na co dowodem jest każdorazowo rewelacyjna frekwencja. Miło wyjść z domu, zjeść coś pysznego w doborowym gronie i jeszcze spotkać znajomych. Zapraszam 26 listopada na Pomorzany do OFF Mariny! Pragnę dodać, że od nowego roku będziemy spotykać się w każdą niedzielę - mówi Michał Chaszkowski-Jakubów.

Od nowego roku Szczeciński Bazar Smakoszy będzie odbywał się co niedzielę.