„Tu chcesz pracować!” – to hasło, które będzie towarzyszyć tegorocznej edycji. Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego zaprasza pracodawców do udziału w Targach. Odbędą się one 18 października 2018 w Hotelu Novotel przy ul. 3 Maja w Szczecinie.

Ubiegłoroczne, premierowe, Targi Pracodawców (odbyły się wówczas w Filharmonii) odwiedziło ponad 3,5 tys. osób, a wydarzeniu towarzyszyła szeroka promocja w mediach, środowisku akademickim i biznesowym. Podobnie ma być w tym roku, gdy pracodawcy zaprezentują swoją ofertę w Hotelu Novotel.

Jak podkreślają organizatorzy, celem Targów jest pomoc zachodniopomorskim pracodawcom w zaprezentowaniu swojego potencjału i budowaniu renomy na rynku oraz wspieranie dobrych, odpowiedzialnych pracodawców w znalezieniu najbardziej utalentowanych pracowników.

Z okazji Targów wydany zostanie Katalog Dobrych Pracodawców z informacjami o wystawcach. Szczegóły ich ofert będzie można znaleźć również na stronie www.targipracodawcow.pl.

Pracodawcy zainteresowani uczestnictwem mogą skontaktować się z organizatorami mailowo - biuro@lewiatan.biz lub telefonicznie - 91 813 76 80.