To będzie miejsce, w którym można zapomnieć o troskach dnia codziennego. W kolorowych wnętrzach goście będą spacerować wśród wielkich słodyczy, tracić głowę (niemal dosłownie) w pomieszczeniach z iluzją i robić selfie na Instagrama na tle dziesiątek wyjątkowych scen. W Szczecinie powstaje nowa atrakcja dla całej rodziny – Be Happy Sweet Art & Illusion Museum.

Pobudzać wyobraźnię będą np. ściany przypominające wafelki, bananowa huśtawka czy wielkie flamingi. Będzie można dosiąść jednorożca i wykąpać się w basenie z piankami marshmellow. Wszystko utrzymane w kolorowych, pastelowych barwach i wielu odcieniach różu. Tak ma wyglądać słodki świat wykreowany na kilkuset metrach kwadratowych przy al. Jana Pawła II 3-4 (w pobliżu pl. Lotników). Muzeum, ale w nowoczesnym wymiarze tego słowa. Nie z zakurzonymi eksponatami w gablotach, tylko pełne interaktywnych atrakcji, które będzie można chłonąć wszystkimi zmysłami. Dobrze bawić mają się tutaj zarówno dzieci oraz młodzież jak i dorośli.

- Na razie nie chcemy zdradzać wszystkich atrakcji. Zależy nam, żeby były one zaskoczeniem dla naszych gości. Wtedy będą miały swoją moc i magię – mówi Jowita Pałczyńska, pomysłodawczyni Be Happy Sweet Art & Illusion Museum. – Przede wszystkim chcemy wprowadzić naszych gości w pozytywny klimat. Żeby odcięli się od rzeczywistości, zapomnieli o wszystkim co ich otacza i poczuli beztroską radość.

Takich zdjęć nie zrobisz nigdzie indziej

W Be Happy zaplanowano osiem pokoi z iluzjami optycznymi, eksponatami związanymi ze sweet artem i dziesiątkami scen – punktami, w których na niecodziennym tle będzie można zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia. To ma być duża atrakcja dla wszystkich użytkowników Instagrama i TikToka, mediów społecznościowych, które cały czas dynamicznie się rozwijają.

- Będzie można u nas zrobić wiele fajnych selfie, którymi będzie można nieco „oszukać” znajomych. Na pewno z przygotowanych przez nas scen chętnie korzystać będą podczas sesji zdjęciowych nowożeńcy, blogerzy czy influencerzy – mówi Jowita Pałczyńska.

Dla szukających nowatorskich atrakcji

Jak podkreślają pomysłodawcy, Be Happy Sweet Art & Illusion Museum będzie pierwszym tego typu miejscem w całej Europie. Zupełnie nowym rodzajem rozrywki, oferującym nowatorskie atrakcje. W fantazyjnych wnętrzach świetnie mają bawić się zarówno rodziny jak i grupy znajomych.

- Ludzie szukają ciekawych atrakcji i nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Chętnie wybierają np. escape room czy horror house. Chcemy zapewnić im jeszcze inny rodzaj wrażeń, pozwalających odprężyć się i zrobić fajne zdjęcia – podkreśla Tomasz Stypa, manager Be Happy.

Otwarcie Be Happy Sweet Art & Illusion Museum planowane jest na początku grudnia.