Sieć Lidl Polska otworzyła dziś w Szczecinie kolejny swój sklep. Nowa placówka powstała przy ul. Stalmacha 23.

 

Nowy sklep sieci Lidl przy ul. Stalmacha 23 w Szczecinie ma ponad 1350 metrów kwadratowych powierzchni i zostało w nim zatrudnionych 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00–22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 112 miejsc parkingowych.

– Każdy kolejny sklep Lidl to dla nas ogromny sukces. Cieszymy się, że możemy zaproponować mieszkańcom szeroką ofertę naszych produktów. Jednocześnie, by ułatwić planowanie codziennych zakupów rozwijamy aplikację Lidl Plus ułatwiającą zarządzanie domowym budżetem, oferującą liczne promocje i rabaty, dostęp do gazetek produktowych oraz wydłużoną możliwość zwrotów przy zakupie artykułów przemysłowych. Korzystając z aplikacji, klienci mają również możliwość dokonywania wygodnej płatności mobilnej za sprawą Lidl Pay – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications, Lidl Polska.

Zawsze wysoka jakość i niska, lidlowa cena

W nowo otwartym sklepie szczecinianie znajdą wysokiej jakości artykuły w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważaony. Na sklepowych półkach nie zabraknie świeżych owoców i warzyw w ramach „Ryneczku Lidla”, pieczywa bez konserwantów „Chrupiące z Pieca”, a także chętnie wybieranych przez konsumentów marek takich jak: „Pikok” – wędliny, „Pilos” – nabiał oraz szerokiego asortymentu produktów w „Strefie Wege”, jak również kosmetyków wegańskich marki „Cien Food For Skin”. W asortymencie znajdzie się też odzież oraz produkty przemysłowe w niskich cenach.

Jak podkreśla sieć, od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom wyroby pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. Zawsze, gdy istnieje możliwość współpracy z krajowym dostawcą, Lidl stawia na polskie produkty.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepach Lidl

Poza łatwym dostępem do najlepszych produktów dla swoich klientów, Lidl Polska ma też na uwadze troskę o środowisko. W nowej placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu, pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu, jak i na parkingu wraz ze sterowaniem oświetleniem mającym na celu optymalizację jego zużycia.

Wszystko to ma za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.