Spółka PartyDeco wynajęła ok. 10 000 m2 powierzchni hali magazynowej wraz z powierzchnią biurową w parku logistycznym Panattoni Park Szczecin. To nowoczesne centrum dystrybucyjne działające w miejscu dawnej fabryki przy ul. Kablowej w Szczecinie.

PartyDeco zajmuje się produkcją różnego rodzaju materiałów dekoracyjnych. Z przeznaczeniem zarówno na wesela, sylwestra, halloween czy szereg innych imprez.

- Firma PartyDeco powstała w 1995 roku i w tej chwili rozwinęliśmy się do takiego stopnia, iż powstaje dla nas nowe centrum logistyczno-produkcyjne w Załomiu o powierzchni 10 000 m² obsługujące całą Europę. Docelowo zatrudnienie znajdzie tu do 120 osób. Dodatkowo warto wspomnieć, iż posiadamy również biura w Szczecinie na prawobrzeżu o powierzchni 1000 m2 – mówi Mikołaj Gabryel, prezes zarządu spółki PartyDeco.

Panattoni Park Szczecin oferuje powierzchnie magazynowe klasy A o łącznej powierzchni 51 586 m2 z możliwością dalszej rozbudowy. Zainteresowanie taką przestrzenią jest coraz większe. Popyt na nowoczesne powierzchnie magazynowe sięgał w Polsce w minionym roku rekordowych 4 mln m2.

- Prognozujemy, iż w 2018 roku popyt na powierzchnie magazynowe klasy A będzie utrzymywał się nadal na tak wysokim poziomie i będzie miał tendencję wzrostową. Coraz większe jest zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe klasy A firm z branż takich jak m.in. branże spożywcze, farmaceutyczne, logistyczne - powiedział Patryk Litwiniuk, dyrektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property, która doradzała spółce PartyDeco przy wyborze lokalizacji powierzchni magazynowej.

Atutem Panattoni Park Szczecin jest przede wszystkim dogodne położenie blisko autostrady A6 i drogi S3.