Rusza nowa linia FlixBusa ze Szczecina. Od połowy stycznia zielonymi autobusami dojedziemy do Zakopanego. Bilety już od 99 groszy!

Na trasie Szczecin – Zakopane w ramach nocnej linii N1362 autokary FlixBusa zaczną kursować od środy, 16 stycznia. Przystanki zaplanowano m.in. we Wrocławiu, w Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Krakowie i Myślenicach.

Nocna linia na trasie Szczecin-Zakopane będzie obsługiwana 7 dni w tygodniu. Podróż w każdą stronę potrwa około 12 godzin. Ze Szczecina autobus wyruszy o godz. 18:15, a na miejscu, w Zakopanem, będzie o godz. 6:35. W drugą stronę natomiast, z Zakopanego autobus będzie odjeżdżał o godz. 23:30, a w Szczecinie będzie o godz. 11:50. Na ten moment kalendarz rezerwacyjny dla połączenia nocnego jest otwarty do 1 kwietnia 2020.

Pełna trasa linii N1362: Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Świebodzin – Zielona Góra – Lubin – Wrocław Lotnisko – Wrocław – Katowice – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Zakopane

Od 16 stycznia do końca lutego br. można też rezerwować bilety na linię dzienną na tej trasie. Ze Szczecina autobus wyruszy o godz. 05:40, a do Zakopanego dotrze o 17:10. Z kolei autobus jadący w drugą stronę wyjedzie o 12:30 i w Szczecinie będzie o 23:50.

Bilety są już w sprzedaży. Jak informuje biuro prasowe FlixBusa, w związku z uruchomieniem nowej linii rusza promocja 99 groszy na wszystkie połączenia uwzględniające Zakopane, Myślenice i Nowy Targ. Promocja trwa do niedzieli, 13 stycznia i obejmuje bilety na kursy od 16 do 31 stycznia 2019.

Przystanek FlixBusa w Szczecinie znajduje się na Dworcu Głównym przy ul. Kolumba. W Zakopanem natomiast autobus zatrzymuje się na Dworcu Autobusowym przy ul. Chramcówki 35A.