To będzie sylwestrowy wieczór w towarzystwie najlepszej muzyki! Prosto ze złotej sali Filharmonii zabrzmią największe przeboje światowego jazzu w wykonaniu Szczecin Philharmonic Big Band oraz wyjątkowych gości. Początek 31 grudnia o godzinie 20:00 na platformie livefilharmonia.szczecin.pl, do której dostęp kosztuje jedynie 10/20 zł.

 

Sylwester w Filharmonii w Szczecinie to od wielu lat, wspaniała muzyczna zabawa. W ostatni wieczór roku szczecinianie bawili się przy przebojach lat dwudziestych, hitach końcówki minionego stulecia, a rok temu przenieśli się na wiedeński bal. Tym razem zaplanowano wyjątkowy wieczór pełen przebojów światowego jazzu w wykonaniu Szczecin Philharmonic Big Band oraz gości - trębacza Roberta Majewskiego, saksofonisty Macieja Sikały oraz perkusisty Cezarego Konrada.

Bywalcy Filharmonii znają big band doskonale z żywiołowych i pełnych muzycznego temperamentu koncertów. Wszyscy pozostali będą mieli okazję poznać ich bez wychodzenia z domu dzięki muzycznej sylwestrowej niespodziance, którą przygotowano wraz z muzykami.

Koncert będzie transmitowany na platformie livefilharmonia.szczecin.pl. Najpopularniejsze standardy muzyczne, swing i aranżacje muzyki filmowej popłyną wprost ze złotej sali symfonicznej w czwartek, 31 grudnia, o godzinie 20:00.

Największe jazzowe przeboje w doskonałych interpretacjach pozwolą wszystkim tanecznym krokiem wejść w kolejny rok. Filharmonia zaprasza na livefilharmonia.szczecin.pl w czwartek, 31 grudnia, o godzinie 20:00 na premierowy koncert Szczecin Philharmonic Big Band & Guest - koncert sylwestrowy. Dostęp do platformy kosztuje 10/20 zł.