W Międzywodziu, przy ul. Wojska Polskiego 26, powstały Apartamenty na Wydmach. Zamieszkać można tam zaledwie 50 metrów od zejścia na plażę, tuż przy porośniętej lasem wydmie.

To inwestycja spółki ArtCapital, za której obsługę odpowiada spółka Asset Investment, właściciel portalu assethome.pl.

Nowoczesne apartamenty w urokliwym otoczeniu

Wszystkie apartamenty mają własne, wygodne balkony, a te na najwyższej kondygnacji - piękny taras z widokiem na Bałtyk. Niezaprzeczalnym atutem inwestycji jest jej otoczenie, gwarantujące m.in. piękny zapach sosen.

- Kameralnej miejscowości uroku dodaje porastający całe miasteczko sosnowy starodrzew oraz willowy charakter zabudowy. Plaże o naturalnej linii brzegowej, wypełnione drobnym bałtyckim piaskiem ciągną się tu po horyzont, zachęcając do długich spacerów brzegiem morza o każdej porze roku. Własnych apartamentów w spokojnej lokalizacji tuż przy samej plaży, wykończonych „pod klucz” w wysokim standardzie, tego oczekują nasi Klienci – mówi Michał Wąsik, CFO Asset Investment.

Dobra propozycja na własny apartament lub udaną inwestycję

W ramach inwestycji powstały tylko 102 apartamenty z recepcją, całodobowym monitoringiem, parkingiem podziemnym, lobby i nowoczesnymi windami.

- Apartamenty na Wydmach w Międzywodziu to nie tylko luksus posiadania własnego całorocznego apartamentu nad samym brzegiem morza. To także dobra inwestycja dla części naszych Klientów, którzy kupują apartamenty inwestycyjnie- zaznacza Patrycja Musiał, Doradca Klienta w assethome.pl

W sobotę dni otwarte. Można porozmawiać z projektantem i zobaczyć wykończone apartamenty

Assethome.pl zapewnia opiekę projektanta, który zaprojektuje wnętrza pod wymagania klienta. Apartamenty „pod klucz” wykańcza firma LafHome we współpracy ze Śliwocki Home z Poznania. Jakość ich pracy i użytych materiałów można ocenić osobiście, a przy okazji porozmawiać z doradcą ds. nieruchomości i projektantem. W sobotę 26 września (od godziny 11 do 16) odbędą się dni otwarte Apartamentów na Wydmach.

- Na życzenie klienta możemy w pełni wyposażyć wykończony pod klucz apartament, od paneli podłogowych, aż po akcesoria kuchenne. Jedynym obowiązkiem klienta będzie już tylko zgłoszenie się po odbiór kluczy i powitalnego szampana – mówi Patrycja Musiał.

Assethome obsługuje wybrane projekty deweloperskie na terenie Polski. Oferuje obsługę kompleksową - od zakupu nieruchomości przez projekt, aż po całościowe wykończenie pod klucz. Od początku funkcjonowania stawia na sprzedaż inwestycji w segmencie premium.