Strefa z zabawkami Hasbro, strefa klocków LEGO, dmuchana ścianka wspinaczkowa, iluzje 3D, szkółka rysowania komiksów. To tylko część atrakcji, które w nadchodzącą sobotę będą czekać na odwiedzających Atrium Molo. Wszystko w ramach imprezy „Zostań Superbohaterem”. Wstęp jest bezpłatny!

Superbohaterowie zawładnęli masową wyobraźnią. Można spotkać ich dosłownie wszędzie – w postaci zabawek, gier planszowych, telefonicznych i komputerowych, na przedmiotach codziennego użytku, w telewizji i przede wszystkim w kinie, gdzie ich przygody od lat triumfują. Nie inaczej będzie w przypadku w pełni animowanego filmu „Spider-Man Uniwersum”, którego premiera zapowiedziana jest na 25 grudnia br. Zanim jednak obejrzymy na wielkim ekranie filmowe przygody Milesa Moralesa, nastolatka, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, którymi posługuje się legendarny Sspider-Man, Atrium Molo zaprasza do udziału w imprezie „Zostań Superbohaterem”.

W sobotę, 8 grudnia, na fanów supermocy będzie czekać mnóstwo atrakcji w czterech różnych strefach: Hasbro, Lego, Komiksu i Zabaw Superbohatera. Z aktywności będzie można korzystać w godz. 11:00 – 18:00. Dla każdego uczestnika przygotowano gadżety z filmu. Ponadto co godzinę (tj. od 12:00 do 17:00) zaplanowano konkursy z supernagrodami.

Co w programie?

STREFA HASBRO: zabawki Hasbro, TV WALL, konkursy z filmowymi nagrodami

STREFA LEGO: zabawki LEGO

STREFA ZABAW SUPERBOHATERA: dmuchana ścianka wspinaczkowa, Pokój Amesa – niezwykłe pomieszczenie, w którym dzięki układowi ścian otrzymujemy złudzenie optyczne (złudzenie różnicy wielkości ludzi i przedmiotów), mechanizm wykorzystywany przez studia filmowe, np. przy filmie „Władca Pierścieni”, oraz iluzje 3D (nawiązujące do superbohaterów specjalne grafiki, które poprzez rozmieszczenie stwarzają iluzję przestrzeni 3D)

STREFA KOMIKSU: szkółka rysowania komiksów (pod okiem specjalisty) + Zostań Superbohaterem – malowanie buziek w barwy superbohaterów

Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: http://atrium-molo.pl/ oraz profilu facebook Atrium Molo.