Bajeczne dekoracje, które ożywiają prawdziwe kurczaki i małe króliczki, spotkania z zajączkiem, tor przeszkód dla poszukiwaczy jajek, animacje dla najmłodszych. Na odwiedzających w najbliższym czasie Oder-Center w Schwedt czeka wiele atrakcji. Zapewniamy, że zachwycone będą nie tylko dzieci!

Święta Wielkanocne już za nieco ponad tydzień. Przed nami czas intensywnych przygotowań. Warto więc połączyć to, co konieczne z czymś przyjemnym i na przedświąteczne zakupy udać się do Oder-Center w Schwedt. W niemieckiej galerii znajdziemy nie tylko ponad 60 sklepów, wśród nich popularną sieciówkę z branży RTV i AGD oraz wielki market spożywczy, ale również mnóstwo wielkanocnych atrakcji. Zachwycają też świąteczne dekoracje. W samym centrum galerii ulokowano wielkanocny jarmark. Odwiedzający mogą oglądać różnorodne scenki z królikami i jeżami w roli głównej. Zwierzęta sprzedają warzywa na targu, pracują w ogrodzie, malują pisanki... Ekspozycja jest tak bogata w detale, że nawet dorośli nie mogą oderwać wzroku! Największą atrakcją są jednak prawdziwe żywe króliki i małe kurczaki, które można obserwować zza szklanego parawanu. Dzieciom sprawia to ogromną frajdę! Wielkanocną dekorację dopełniają dywany kolorowych, wiosennych kwiatów w pasażach Centrum.

W Oder-Center przygotowano również bogaty program zabaw i animacji dla najmłodszych. Każdego popołudnia dzieci mogą urządzać wyścigi na specjalnym torze przeszkód dla poszukiwaczy jajek.

Z kolei od poniedziałku do środy (26-28 marca) w galerii zaplanowano świąteczne warsztaty, których uczestnicy będą przygotowywać wielkanocne prezenty, ozdoby oraz wypieki. Wszystko w godz. 14:30-17:30. Niezwykle ciekawie zapowiada się również przedświąteczny czwartek, 28 marca. Wielu emocji najmłodszym dostarczy zaplanowana na ten dzień gra „Tajna jajeczna misja drużyny Pumpelsów”. Oczywiście to nie wszystko. W przyszłym tygodniu, w każde popołudnie, Oder-Center w Schwedt będzie odwiedzał Wielkanocny Zając. Na pewno będzie można zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, a dzieci dodatkowo mogą liczyć na słodki upominek.

Prawdziwa kumulacja atrakcji czeka na odwiedzających galerię w przedświąteczną sobotę, 31 marca. W programie znalazły się m.in.: kreatywne warsztaty wielkanocne, spotkania z zajączkami Ingą i Ingiem, tworzenie zabawnych figur z balonów. Wszystkie atrakcje będą dostępne przez cały dzień – od godz. 10:00 do 18:00.

Oder-Center w Schwedt zaprasza od poniedziałku do soboty w godz. 09:30-20:00. REAL czynny jest od 07:00 do 20:00. Jednocześnie przypominamy, że Wielki Pątek 30 marca jest w Niemczech dniem świątecznym – Oder-Center będzie nieczynne!

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie www.oder-center.pl i na profilu fb Oder-Center Schwedt PL.