Miejski Ośrodek Kultury w Policach świętuje w tym roku 20-lecie istnienia. Z tej okazji przygotował kilka bardzo ciekawych koncertów. Jednym z nich będzie występ Mietka Szcześniaka, który odbędzie się już 14 września!

Koncert Mieczysława Szcześniaka w Policach jest częścią trasy promującej płytę zatytułowaną „Nierówni”. Artysta śpiewa na niej wiersze ks. Jana Twardowskiego przy akompaniamencie akustycznej, brazylijskiej muzyki.

O nagraniu tego albumu Szcześniak marzył od wielu lat. Jak czytamy w zapowiedzi, „zamierzenie było proste: podzielić się ulubioną twórczością ks. Jana Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać”. Aby dodać treści odpowiedniej formy, płyta została nagrana przez brazylijskich muzyków w USA.

O tym jak utwory z krążka „Nierówni” brzmią na żywo będzie można przekonać się już w przyszły weekend. W piątek, 14 września, Mietek Szcześniak zaprezentuje je na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Siedleckiej 1a w Policach. Początek muzycznej uczty o godz. 19:00.

Bilety kosztują 60-70 zł. Z okazji jubileuszu 20-lecia MOK przygotował też specjalne zniżki. 20 pierwszych 20-latków będzie mogło wejść na koncert za darmo, z kolei młodzież szkolna oraz studenci do 25. r.ż. za wstęp zapłacą tylko 5 zł. Promocja i zniżka dotyczą biletów zakupionych w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Kolejny koncert w ramach obchodów jubileuszu MOK-u odbędzie się się jeszcze w tym miesiącu. 28 września o godz. 19:00 wystąpi zespół Cisza jak Ta. Z kolei nieco tydzień później – 7 października – zaplanowano występ Śpiewających Fortepianów. Ponadto w dniach 5 - 6 października w polickim MOK-u będzie prezentowana wystawa „Beksiński Nieznany”.

 

Koncert Mietka Szcześniaka

14.09.2018, 19:00

Miejski Ośrodek Kultury przy ul. Siedleckiej 1a w Policach