Hip-Hop Festival, Targi Pracy, Giełda Minerałów, występ Kabaretu Neo-Nówka, koncert "Women's Voices" z Melą Koteluk, Kayah, Edytą Bartosiewicz, Pauliną Przybysz i Julią Pietruchą. A to tylko część wydarzeń, na które w październiku zaprasza Netto Arena. Sprawdźcie, co jeszcze zaplanowano.

SZCZECIN TATTOO CONVENTION

Już w najbliższy weekend, 5 – 6 października w Netto Arenie odbędzie się IV Szczecin Tattoo Convention, czyli największy w naszym regionie festiwal sztuki tatuażu. W wydarzeniu weźmie udział ponad 200 wystawców, którzy przyjadą nie tylko z Polski, ale też m.in.: Niemiec, Włoch, Ukrainy, Irlandii, Wielkiej Brytanii. Odwiedzający będą mogli zobaczyć, jak na żywo pracują poszczególni twórcy, a także samemu spróbować tej sztuki, tatuując... skórkę od banana. Zaplanowano też sporo atrakcji dodatkowych, jak np.: pokazy akrobatyki, pole dance, fireshow, zawody w jedzeniu pasztecików na czas, występy stand-up, koncerty, sety DJ’skie na żywo, konkursy. Bilet jednodniowy w przedsprzedaży kosztuje 30 zł, dwudniowa wejściówka to koszt 45 zł. Dzieci do lat 12 z pełnoletnim opiekunem posiadającym ważny bilet wchodzą bezpłatnie. Dostępne są również bilety grupowe - friends tickets (5 biletów w cenie 4). W sobotę imprezę można odwiedzać w godz. 11:00-21:00, a w niedzielę od 11:00 do 19:30. Szczegółowy harmonogram Szczecin Tattoo Convention tutaj

16. WYSTAWA-GIEŁDA MINERAŁÓW, SKAŁ, SKAMIENIAŁOŚCI I WYROBÓW JUBILERSKICH „SKARBY ZIEMI”

Z kolei w mniejszej hali Netto Areny w nadchodzący weekend, 5 – 6 października, zaplanowano 16. Giełdę Minerałów, Skał, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich „Skarby Ziemi”. W wydarzeniu wezmą udział wystawcy z całej Polski. Na ich stoiskach będzie można kupić m.in. piękną biżuterię, w tym kolczyki, naszyjniki, pierścionki, bransoletki, korale, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie oraz półprodukty do tworzenia biżuterii. W oba dni giełdę będzie można odwiedzać w godz. 10:00-18:00. Dwudniowy bilet wstępu kosztuje 7 zł ulgowy i 10 zł normalny.

TARGI NIERUCHOMOŚCI

Dokładnie tydzień później, w dniach 12 – 13 października, w Netto Arenie będą miały miejsce Targi Nieruchomości. Dwudniowa impreza kierowana jest do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, a także związanych z tym nowych technologii oraz materiałów i produktów niezbędnych do budowy i wyposażenia wnętrz. Podczas targów zaprezentują się deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, pośrednicy nieruchomości i firmy zajmujące się budową domów jednorodzinnych. Nie zabraknie ofert kredytów oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Na miejscu będzie można skorzystać z porad ekspertów nieruchomości i finansów, radców prawnych, rzeczoznawców majątkowych i architektów. Będzie też okazja do bezpłatnego zaoferowania własnej oferty mieszkaniowej na specjalnych tablicach ogłoszeniowych. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotują dla odwiedzających specjalne oferty i rabaty. Targi zapraszają w sobotę i niedzielę w godz. 10:00-17:00. Wstęp jest bezpłatny.

ZACHODNIOPOMORSKIE TARGI 60+

W tym samym terminie (12 – 13 października) w mniejszej hali Netto Areny zaplanowano Zachodniopomorskie Targi 60+. Podczas wydarzenia prezentowane będą najnowsze trendy, produkty i usługi dla osób dojrzałych. W programie znalazły się koncerty, porady i bezpłatne badania medyczne. Wstęp bezpłatny.

GALA „TWÓJ BIZNES POD BANDERĄ SUKCESU” z koncertem Ani Dąbrowskiej

14 października w Netto Arenie odbędzie się gala finałowa konkursu gospodarczego „Twój biznes pod banderą sukcesu”, organizowanego przez województwo zachodniopomorskie i mającego promować innowacyjne pomysły na biznes. Spośród 15 wyselekcjonowanych wcześniej laureatów ogłoszona zostanie trójka zwycięzców wyłoniona głosami internautów. Galę poprowadzi Mateusz Hładki, konferansjer i dziennikarz telewizyjny. Największą gwiazdą muzyczną będzie Ania Dąbrowska. Na scenie pojawią się też: mówca motywacyjny Łukasz Krasoń i influencerzy znani m.in. z popularnych kanałów na Youtube: Matura to Bzdura, 7 metrów pod ziemią, Dla Pieniędzy. Gala rozpocznie się o godz. 18:00. Bezpłatne wejściówki można zdobyć za pośrednictwem strony: https://biznes.wzp.pl/gala/

MECZ KING SZCZECIN – START LUBLIN

Natomiast 17 października w Netto Arenie szczecińskie Wilki Morskie zmierzą się z drużyną Start Lublin. Początek meczu o godz. 19:00.

KABARET NEO-NÓWKA

18 października w Netto Arenie wystąpi Kabaret Neo-Nówka, który zaprezentuje swój najnowszy program zatytułowany „Żywot Mariana”. To kabaretowy spektakl przedstawiający los statystycznego Mariana - od narodzin aż po jego kres. „Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie” - zachęcają twórcy. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Widowisko zostanie wystawione o godz. 20:00. Bilety kosztują 65 – 95 zł.

FINAŁ FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW + KONCERT „WOMEN'S VOICES”

Dzień później, tj. 19 października, w Netto Arenie odbędzie się finał Festiwalu Młodych Talentów, któremu towarzyszyć będzie koncert „Women's Voices” w wykonaniu znanych polskich wokalistek. Na jednej scenie wystąpią: Kayah, Edyta Bartosiewicz, Paulina Przybysz, Mela Koteluk oraz Julia Pietrucha. W tym roku ideą przewodnią przyświecającą artystkom jest jakże aktualny temat – stan klimatyczny Ziemi. Stąd też i tytuł koncertu: „Kobiety ratują planetę”. Tego wieczoru w Netto Arenie zagrają też ubiegłoroczni zwycięzcy festiwalu - zespół Hyper Son, a laureata tegorocznej edycji ogłosi dyrektor artystyczna festiwalu Katarzyna Nosowska. Początek o godz. 17:00, koniec około 22:30. Bilety kosztują 99 zł.

TARGI PRACY

W środę, 23 października, w Netto Arenie odbędą się największe w naszym regionie Targi Pracy. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 pracodawców, którzy łącznie będą mieli do zaoferowania ponad 2 tys. ofert pracy, staży i praktyk. Targi zaplanowano w godz. 09:00 – 15:00. Wstęp wolny. Na targi będzie można dojechać bezpłatnym „targobusem”.

HIP-HOP FESTIWAL

Z kolei 26 października Netto Arena zaprasza na Hip-Hop Festiwal. To wydarzenie, jakiego w Szczecinie nie było od lat. Wezmą w nim udział największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej: Quebonafide, Paluch, Sarius, Żabson, Kali, Słoń oraz Young Igi. Start o godz. 18:00. Bilety kosztują 49 – 129 zł.

KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I EPICKIEJ „VISUAL CONCERT” z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata

Niezwykle ciekawie zapowiada się zaplanowany na 27 października Visual Concert: Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata. To multimedialno-muzyczny show, podczas którego zabrzmią zarówno znane i lubiane ścieżki dźwiękowe z kinowych hitów (takich, jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni), jak i energetyzujące epickie brzmienia gatunku „trailer music”, znanej na całym świecie wytwórni TwoSteps From Hell. Wszystko w wykonaniu 80-osobowej orkiestry symfonicznej Co Operate Orchestra pod dyrekcją Adama Domurata oraz Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). Muzyce będą towarzyszyć filmowe obrazy i wizualizacje wyświetlane na olbrzymim kinowo-panoramicznym ekranie, dzięki którym publiczność odwiedzi urocze hawajskie plaże, powalające 7 Cudów Świata, niezwykłe parki narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie i imponujące miejskie dżungle z całego świata. Początek widowiska o godz. 18:00. Bilety kosztują 70 – 170 zł.

Bilety na wydarzenia w Netto Arenie kupicie na http://www.arenaszczecin.pl/bilety