Dzień Dziecka tuż, tuż. Jeśli szukasz pomysłu na atrakcyjne spędzenie czasu – zabierz swoje pociechy do Galerii Handlowej Turzyn. Już w sobotę 28 maja zapraszamy na pełen wrażeń, międzygalaktyczny dzień w przestrzeni kosmicznej! Na wszystkich chętnych czekają eksperymenty, roboty i turbo zabawa!

 

Już w sobotę 28 maja wszystkie dzieci, które odwiedzą Galerię Turzyn, wezmą udział w niezwykłych obchodach Dnia Dziecka. Od 11.00 do 16.00 będzie czekać Strefa Gier Kosmicznych oraz Laboratorium Małego Inżyniera. Przyszli kosmonauci będą mogli zagrać w międzygalaktyczne statki i rozwiązywać gwiezdne łamigłówki. Kandydaci na astronautów sprawdzą swoją fizyczną gotowość do lotów w kosmos! Nad całością zabawy będzie czuwał… interaktywny robot wprost z przyszłości! Ci, którzy zmierzą się w kosmicznych pojedynkach, zostaną nagrodzeni zimnymi (tak jak mroźny jest kosmos!) i pysznymi upominkami. Mamy też mnóstwo turbokosmicznych balonów!

Z kolei ci, którzy chwilowo nie mają ochoty polecieć w kosmos, ale pragną stawić czoła wyzwaniom naukowym, będą mogli poeksperymentować w Laboratorium Małego Inżyniera w przestrzeni Roofa. Pod opieką wykwalifikowanych laborantów najmłodsi zgłębią tajemnice dwutlenku węgla oraz zbudują mobilnego robota z klocków LEGO

„Wreszcie nadszedł czas, kiedy nasi najmłodsi mogą korzystać z uroków swojego święta pełną parą! Zapraszamy wszystkie dzieci do niezwykłej zabawy, która nie tylko wniesie wiele radości, ale również pozytywnie wpłynie na ich rozwój poznawczy! A po ekscytujących zajęciach – w galerii proponujemy wspólne lody, ciastko lub inny ulubiony deser. W końcu dorośli też mogą cieszyć się jak dzieci!” – zachęca do odwiedzenia Galerii Handlowej Turzyn Aleksandra Drobińska, dyrektor.

Sobota 28 maja, godz. 11.00 – 16.00. Wstęp wolny. Na zajęcia Laboratorium Małego Inżyniera w strefie Roofa obowiązują zapisy. Wystarczy wejść w link: bit.ly/DzieńDzieckawTurzynie. Życzymy wspaniałej zabawy!

https://galeria-turzyn.pl/