Czołowi zawodnicy FEN MMA, wśród nich szczecinianie, w końcu powalczą w naszym mieście. Już w najbliższą sobotę (18 stycznia) w Netto Arenie odbędzie się gala MMA organizowana przez organizację Fight Exclusive Night, jedną z najpopularniejszych i największych federacji MMA w Polsce.

Gala FEN MMA po raz pierwszy zawita do Szczecina. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (18 stycznia) w Netto Arenie. Początek o godz. 19:00, bilety w cenie od 100 zł można nabyć za pośrednictwem strony eventim.pl.

W walce wieczoru kibice zobaczą szczecinianina Mateusza Rębeckiego („Chińczyka”). Niepokonany od ponad czterech lat zawodnik Berserkers Team Szczecin po raz siódmy wystąpi pod szyldem FEN. Tego wieczoru po raz trzeci będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej. Czeka go trudne zadanie, jego rywal – Rosjanin Magomed Magomedov – jest aż o 15 centymetrów wyższy i dał się poznać jako bardzo wszechstronny zawodnik, który ma na koncie aż siedem poddań przeciwników.

Kolejnymi bohaterami sobotniej gali FEN 27 będą Maciej "Irokez" Jewtuszko oraz Wojciech "Kulkinio" Janusz. „Irokez” wszystkie swoje wygrane walki w karierze zakończył przed czasem. Z pewnością w znakomitym nastroju do rywalizacji w Szczecinie przystąpi popularny „Kulkinio”. Zawodnik jest po serii zwycięskich walk i jeśli teraz pokona Adama Kowalskiego z Olsztyna, to stanie przed szansą rywalizacji o pas mistrzowski w wadze półciężkiej.

Podczas szczecińskiej gali FEN kibice po raz drugi będą mogli oglądać w akcji Katarzynę Lubońską. Pochodząca z Piły zawodniczka od zwycięstwa rozpoczęła swoją przygodę w FEN. Teraz będzie chciała udowodnić, że jest najlepszą kobietą w FEN w kategorii muszej.

Dużym wydarzeniem wieczoru będzie powrót Marcina Parchety. Wielokrotny mistrz świata w Muay Thai i K1 ostatnio zrobił sobie przerwę od profesjonalnej rywalizacji. Ale gdy dostał propozycję walki w Szczecinie na gali organizacji FEN, nie mógł odmówić. Jego przeciwnikiem w formule K1 będzie Gor Harutjunjan z Armenii.