W najbliższy weekend na Wałach Chrobrego odbędą się dwudniowe obchody 20-lecia Korpusu NATO w Szczecinie. Zaplanowano m.in. defiladę, prezentacje pojazdów wojskowych, zwiedzanie okrętów wojennych, przelot wojskowych samolotów i śmigłowców, ale nie zabranie też atrakcji kulinarnych. Na odwiedzających w tych dniach Wały Chrobrego będzie czekała specjalna Strefa Smaków Food Trucków.

21 i 22 września szczecinianie i turyści będą mieli okazję spróbować dań z różnych stron świata. Przy Wałach Chrobrego pojawią się przedstawiciele kuchni meksykańskiej, azjatyckiej, włoskiej, amerykańskiej, hiszpańskiej i wielu innych. Nie zabraknie także foodtruckowych klasyków, takich jak soczyste burgery, frytki belgijskie czy kultowe zapiekanki.

Strefa Smaków Food Trucków to jedno z wydarzeń towarzyszących obchodom 20. rocznicy powstania korpusu NATO. Oprócz smakowania dań z całego świata, na mieszkańców Szczecina czekać będzie wiele atrakcji, m.in. podziwianie wspaniałego sprzętu wojskowego, wielkiej defilady oraz liczne niespodzianki dla dzieci! Szczegółowy program obchodów 20-lecia NATO w Szczecinie znajdziecie TUTAJ

Strefa Smaków Food Trucków w Szczecinie w ramach obchodów 20. rocznicy powstania korpusu NATO zaprasza w sobotę i niedzielę, 21 i 22 września. W sobotę od godziny 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 10:00 do 18:00. Wstęp wolny.

Informacje o food truckach, które odwiedzą nasze miasto organizatorzy udostępniają w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1290093257819267/

KONKURS:

Dla naszych czytelników, tak jak w poprzednich edycjach festiwalu, mamy bony na wybrane danie z dowolnego food trucka. Ogłaszamy więc konkurs. Prosimy o dokończenie zdania/wypowiedzi: "Odwiedzę food trucki na Wałach Chrobrego..."

Odpowiedzi należy przesłać na adres konkurs@wszczecinie.pl. Czekamy na nie w czwartek, 19 września, do godz. 22:00. 4 osoby, które zdaniem redakcji udzielą najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają bony do zrealizowania w dowolnych food truckach. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.