Od 1 czerwca będziemy mogli znowu pojechać ze Szczecina na lotnisko Schonefeld. Follow me! po kilkutygodniowej przerwie wznawia przejazdy autokarowe na tej trasie. Powrót do liniowych transferów związany jest z odmrażaniem kolejnych linii lotniczych.

Na początku 2x dziennie

Przez pierwszy okres realizowane będą po 2 kursy dziennie ze Szczecina i z Berlina. Będzie to najtańsza możliwość przejazdu na tej trasie dostępna dla pasażerów. W kolejnych etapach po restarcie, przewoźnik planuje stopniowe zwiększanie częstotliwości kursów. Wszystko oczywiście zależy od dalszych decyzji dotyczących otwierania granic i wznawiania ruchu lotniczego. Jednak najnowsze informacje wskazują, że właśnie na przełomie czerwca i lipca wiele granic zostanie otwartych, a linie lotnicze zapowiadają powrót do regularnych lotów.

Bezpieczne podróże – jakie działania realizuje Follow me!?

Jak zapewnia przewoźnik, realizowane są wszelkie zalecenia służb sanitarnych dotyczące bezpieczeństwa. Pojazdy są regularnie dezynfekowane i ozonowane, kierowcy przed rozpoczęciem pracy mają mierzoną temperaturę oraz pracują w maseczkach ochronnych, a pasażerowie podróżują w bezpiecznych odstępach, a do ich dyspozycji są środki dezynfekujące i maseczki ochronne.

Bilety dostępne są już na stronie przewoźnika: www.followme.pl