Jeśli jesteś fanem gier komputerowych, a te o sztukach walki lubisz najbardziej – czeka na Ciebie prawopodobnie jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sezonu! Już w najbliższy weekend, w Galerii Handlowej Turzyn, odbędzie Fighting Game Meeting 2022, czyli dwa duże turnieje Tekken i Mortal Kombat! Zapraszamy wszystkich miłośników na pełen wrażeń weekend w rzeczywistości wirtualnej i nie tylko!

 

Fighting Games Meeting 2022, czyli spotkanie miłośników gier sztuk walki, to pierwsze takie wydarzenie w Szczecinie. Dwa duże turnieje Tekken i Mortal Kombat, w których zawodnicy z Polski
i Europy będą walczyć o cenne nagrody. Wydarzenie jest również częścią światowej edycji turniejów Tekken World Tour 2022, gdzie profesjonalni gracze mogą zdobyć punkty do rankingu ogólnoświatowego. Całość wirtualnych zmagań będzie transmitowana online. Zmagania odbędą się w salonie rzeczywistości wirtualnej VR Planet – głównego organizatora wydarzenia – w sobotę i niedzielę 25 i 26 czerwca w godzinach 9.00-15.00 (obowiązują zapisy przez: fgmrejestracja@gmail.com – w tytule wpisująć FGM Szczecin 2022, a w treści imię, nazwisko i ewentualny nick). Ale to nie wszystko! Organiztorzy przygotowali także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przez amatorów w turnieju Tekken.

Zapraszamy również do przestrzeni ROOFA (I piętro, przy sklepie Reserved). W urządzonej tam Strefie Gracza będzie można pograć nieturniejowo w różne gry (jeden na jeden). Na gości czekają konkursy z nagrodami, pokazy sztuk walki na żywo, retro gry, strefa chillout, fotobudka, a całość uatrakcyjnią hostessy przebrane za postaci z gier! Emocji na pewno nie zabraknie!

„Rozpoczęcie wakacji mocnym akcentem to nasz prezent na zakończenie roku szkolnego! Cieszymy się, że taka impreza odbędzie się w Galerii Turzyn! Obiecujemy, że przez całe lato każdy znajdzie u nas coś dla siebie. A w przerwach od wydarzeń – zapraszamy na lody i inne pyszności” – komentuje Aleksandra Drobińska, dyrektor Galerii Handlowej Turzyn.

Zapraszamy! Szczegóły dotyczące turniejów, godzin oraz uczestnictwa: https://www.facebook.com/events/320362350266422