Piąta edycja festiwalu Szczecin Jazz, która miała się rozpocząć już w najbliższy czwartek, 12 marca, odbędzie się w innym terminie – poinformował właśnie rzecznik festiwalu, Robert Grabowski ze Szczecińskiej Agencji Artystycznej.

"Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników festiwalu Szczecin Jazz 2020 jest dla nas priorytetem. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta Szczecin zdecydowaliśmy o przełożeniu wszystkich koncertów Szczecin Jazz 2020" – czytamy w przesłanym komunikacie. "Każda agencja współpracująca przy tegorocznym festiwalu, potwierdziła chęć dalszej współpracy i możliwość przeniesienia koncertów na inne terminy w 2020 roku. Terminy koncertów podamy w późniejszym czasie."

Jak informuje rzecznik, zakupione bilety pozostają ważne i będą obowiązywać na koncerty w późniejszych terminach. Jeżeli ktoś będzie chciał zwrócić zakupione bilety, również będzie miał taką możliwość. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów zostaną rozesłane mailowo przez partnera wydarzenia – portal bilety.fm.

Zwroty będą odbywały się w taki sam sposób, w jaki dokonano zakupu (przelew/karta) i nie będą wymagały żadnych dodatkowych dyspozycji.

Przypominamy również, że Filharmonia w Szczecinie odwołała dziś wszystkie koncerty i wydarzenia zaplanowane w terminie od 11 do 31 marca 2020. Szczegóły tutaj