ESKA ujawniła pierwszych zagranicznych artystów, którzy już za miesiąc wystąpią w Szczecinie. Na scenie w Azoty Arenie zaprezentują się francuski duet Ofenbach oraz fińska wokalistka Alma.

Tegoroczna gala ESKA Music Awards 2017 odbędzie się już 17 czerwca w szczecińskiej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Szafera. Jak co roku podczas imprezy dowiemy się, którzy z nominowanych w sześciu kategoriach artystów otrzymają statuetki ESKA Music Awards 2017. Poza wręczeniem nagród odbędą się również koncerty.

Dorian Lo i Cesar de Rummel z zespołu Ofenbach zagrają przed szczecińską publicznością przebój „Be Mine”, dzięki któremu podbili serca milionów słuchaczy na całym świecie. Z kolei fińska wokalistka Alma zaczaruje publiczność elektryzującym głosem, wykonując medley dwóch piosenek „Bonfire” i „Chasing Highs”. Oczywiście to nie wszyscy zagraniczni artyści, którzy uświetnią swoimi występami tegoroczną galę ESKA Music Awards 2017. Jak zapowiadają organizatorzy, wkrótce mamy poznać kolejne nazwiska.

17 czerwca w Azoty Arenie nie zabraknie również polskich twórców. Rodzimą scenę muzyczną będą reprezentować ci wykonawcy, których piosenki królowały na szczytach list przebojów na przełomie 2016 i 2017 roku. Usłyszymy m.in.: Anię Dąbrowską, Sarsę, Mateusza Ziółko, Patryka Kumora. Do zabawy zaproszą także popularni didżeje: C-BooL, Gromee i Mandee.

Ceny biletów na czerwcowe muzyczne widowisko zaczynają się od 89 złotych. Gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. ESKA TV pokaże retransmisję z wydarzenia.  

Nadal trwa też głosowanie na muzycznych faworytów – głos można oddać za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards do 16 czerwca do godz. 00:01.