Już za niecałe dwa tygodnie świętować będziemy Dni Polic 2019. W programie jak zawsze mnóstwo świetnych koncertów, występy artystyczne, wesołe miasteczko, strefa zabaw dla dzieci i tradycyjny pokaz pirotechniczny. W tym roku na polickiej scenie wystąpią m.in. Andrzej Piaseczny, Fun Factory, Grubson czy Lady Pank. Udział we wszystkich koncertach jest bezpłatny.

Dni Polic to jedna z największych imprez plenerowych organizowanych w powiecie polickim. Od lat cieszy się dużym zainteresowaniem, a że ze Szczecina to rzut beretem, to chętnie biorą w niej udział także mieszkańcy naszego miasta. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca. Tak jak w poprzednich latach impreza będzie miała miejsce na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 przy ul. Piaskowej.

Polickie święto rozpocznie się w piątek od koncertu zespołu Guitars Project (około 17:00). O godz. 19:00 wystąpi popularny raper Grubson. Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rocka, czyli zespół Lady Pank, który na scenie spodziewany jest około 21:30.

W sobotę, 1 czerwca, koncerty rozpoczną się już o godz. 14:00 od występów zespołów Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. O 16:00 zagra szczeciński After Party, a 1,5 godziny później na scenie usłyszymy Goosebumps. To siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych facetów, śpiewających a’capella hity z repertuaru pop, electronic, hip-hop oraz R&B.

Następnie zaprezentuje się nietuzinkowa artystka Mery Spolsky. Gwiazdami sobotniego wieczoru będą Andrzej Piaseczny (około 19:00) oraz legenda muzyki eurodance i twórcy hitu „I wanna Be With You” - zespół Fun Factory (22:30).

Po ostatnim występie odbędzie się tradycyjny pokaz pirotechniczny.

Imprezę poprowadzi redaktor Roman Czejarek. Poza koncertami na odwiedzających będą czekać m.in: wesołe miasteczko, strefa dmuchańców, konkursy z nagrodami, liczne stoiska oraz mała gastronomia. Przygotowano też specjalną strefę malucha z FootDartem, minimeczami piłki nożnej i torem przeszkód.

Dodatkową atrakcją tegorocznych Dni Polic będzie parada motocykli, która przejedzie przez miasto 1 czerwca. Dzień później zaplanowano 31. edycję Biegu Ulicznego „Policka Piętnastka”.

Udział w Dniach Polic jest bezpłatny. Po zakończeniu piątkowych koncertów oraz sobotnim pokazie sztucznych ogni mieszkańców Szczecina i Trzebieży odwiozą bezpłatne autobusy.

Program DNI POLIC:

piątek 31 maja 2019

17:00 Guitars Project

19:00 Grubson

21:30 Lady Pank

sobota 1 czerwca 2019

14:00 występy MOK Police – zespoły taneczne i muzyczne

16:00 After Party

17:30 Goosebumps

19:00 Mery Spolsky

21:00 Andrzej Piaseczny

22:30 Fun Factory

bezpośrednio po koncercie POKAZ PIROTECHNICZNY