Długi weekend zachęca do podróżowania. Jeśli jednak nie wyjeżdżacie z miasta, a lubicie włoskie klimaty, zajrzyjcie do Strefy Roofa na parkingu Galerii Turzyn. Już 16 i 17 sierpnia, w piątek i sobotę, szykuje się tu prawdziwie włoska impreza ITALIAN PROSECCO NIGHTS i festiwal burgerów!

W piątek i sobotę, 16 i 17 sierpnia, na odwiedzających Strefę Roofa, która powstała na pierwszym piętrze parkingu Galerii Handlowej Turzun (przy al. Bohaterów Warszawy 42), będą czekały wygodne leżaki, włoska muzyka, pyszne jedzenie, napoje i totalny chillout! Gorące rytmy zapewnią znani szczecińscy DJ’e – DJ Kalamon i DJ Adriano Montana. Nie zabraknie kultowego włoskiego trójkołowca – Piaggio Ape, który serwować będzie schłodzony bąbelkowy napój. Zaplanowano też turnieje piłkarzyków oraz pyszne burgery od Grilled Chicken Burger!

17 sierpnia, w sobotę, w Roofie pojawi się też gość specjalny, zjawiskowa młoda mama, Anita Szydłowska, bohaterka programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Będzie to okazja do wspólnego świętowania jej imienin. Odwiedzający Roofę mogli już poznać Anitę podczas latynoskiej imprezy z Yaremi Kordos.

Ponadto w piątek i sobotę organizatorzy zapraszają na HAPPY HOURS (w godz. 20:00-22:00). Dodatkowo każdego dnia 100 osób, które jako pierwsze pojawi się w godzinach otwarcia strefy, otrzyma darmowe piwo. Laureaci turniejów i konkursów mogą zgarnąć bony na burgery lub frytki.

W ten weekend nie zabraknie też niespodzianek. Tym razem w Strefie Roofa zaparkuje kolejny włoski pojazd - Abarth 595 Pista - miejski, sportowy model powstający na bazie kultowego Fiata 500. Koniecznie wpadajcie obejrzeć dzieło marki Abarth, włoskiego producenta specjalnych i usportowionych wersji samochodów koncernu Fiat, która świętuje w tym roku swoje 70-lecie.

Szczegóły na www.roofa.pl

HARMONOGRAM ATRAKCJI ROOFA:

16.08 (piątek)

17:00-22:00 – ITALIAN PROSECCO NIGHTS

17:00-22:00 – DJ – włoskie hity, festiwal burgerów, turniej piłkarzyków

20:00-22:00 – Happy Hours z Salute Prosecco Van

https://www.facebook.com/salutevan/

 

17.08 (sobota)

15:00-22:00 – ITALIAN PROSECCO NIGHTS

15:00-22:00 – DJ – włoskie hity, festiwal burgerów, turniej piłkarzyków

20:00-22:00 – Happy Hours z Salute Prosecco Van

 

Piwo gratis dla pierwszych 100 osób!

WSTĘP WOLNY!

Strefa Roofa znajduje się na 1. piętrze parkingu Galerii Handlowej Turzyn. ZAPRASZAMY. WSTĘP WOLNY!