W przyszłości to będzie lider swojej branży w tej części Europy. DHL Supply Chain poszukuje nowych pracowników.

W przyszłości ma tutaj pracować pół tysiąca osób. Nowe oferty w DHL Supply Chain

W miejscu dawnej fabryki kabli w Załomiu (Panattoni Park Szczecin) cały czas rozrasta się i zwiększa zatrudnienia DHL Supply Chain. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska: operator wózków widłowych i pracownik magazynu.

To szczeciński oddział światowego potentata w branży logistyki. W Załomiu nie tylko świadczone są zaawansowane usługi magazynowania oraz dystrybucji, ale też prowadzone są prace produkcyjne i montażowe (np. przy konektorach czy urządzeniach przepięciowych). Wszystko dla działającego na całym świecie potentata z branży elektroenergetycznej. W stale rozbudowywanej hali DHL Supply Chain pracuje obecnie blisko 350 osób.

- W związku z uruchomieniem kolejnej części hali znów zwiększamy zatrudnienie. A plany są jeszcze bardziej ambitne. W Załomiu powstanie jeszcze jedna hala, a liczba pracowników wzrośnie do ponad 500.– mówi Monika Skibińska, dyrektor personalna DHL Supply Chain w Polsce.

Szansa rozwoju zawodowego

W tej chwili przede wszystkim poszukiwani są pracownicy magazynu i operatorzy wózków widłowych. Główne zadania na tych stanowiskach to: wykonywanie operacji magazynowych, rozkładanie towaru, kompletowanie zamówień, przygotowanie towarów do wysyłki. Wszystko w ramach pracy w zespole, przy przestrzeganiu standardów jakościowych. Dla części nowozatrudnionych może to być tylko wstęp do kariery w DHL Supply Chain.

- Mocno stawiamy na rozwój naszych pracowników. Najbardziej zaangażowani i zdobywający nowe kompetencje mogą liczyć na awans np. na planistów. Ciekawych stanowisk związanych z całym cięgiem logistycznym jest u nas zresztą więcej – podkreśla Dyrektor Personalna DHL Supply Chain w Polsce.

Benefity i stabilizacja zawodowa

Każdy pracownik podpisuje stałą umowę na pełen etat bezpośrednio z firmą DHL. Poza wynagrodzeniem otrzymuje też dodatkowe benefity. Może liczyć na premie, prywatną opiekę medyczną, korzystać z karty MultiSport, pozwalającej na dofinansowanie wyjść na basen czy do siłowni. Firma zapewnia również „wczasy pod gruszą” i możliwość grupowego ubezpieczenia. Praca odbywa się na dwie zmiany (w godzinach 6-14 i 14-22), bez nocnej zmiany i weekendów. Ważnym czynnikiem jest też gwarancja stabilizacji zawodowej.

- DHL Supply Chain cały czas dynamicznie się rozwija . Osobom, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu oferujemy nie tylko stabilne, ale również ciekawe i przyjazne miejsce pracy.Zapewniamy, że jako członek koalicji „Przyjazna Rekrutacja” dokładamy wszelkich starań, dbając o komfort potencjalnych pracowników, aby proces rekrutacyjny odbywał się od pierwszej chwili w przyjaznej atmosferze, – dodaje Monika Skibińska, Dyrektor Personalna DHL Supply Chain w Polsce.

Magazyn DHL Supply Chain mieści się w Pannatoni Park Szczecin przy ul. Kablowej w Załomiu, czyli w miejscu, w którym kiedyś działała fabryka kabli.

Ogłoszenia o pracy w DHL Supply Chain:

https://www.olx.pl/oferta/operator-wozka-widlowego-z-udt-zalom-CID4-IDyoeak.html

https://www.olx.pl/oferta/pracownik-magazynu-zalom-od-zaraz-CID4-IDyE3WW.html

DHL Supply Chain działa na polskim rynku od 2002 roku, zatrudniając ponad 3 000 osób. Firma zarządza ponad 30 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 300 tys. m2. W 2018 roku otrzymała nagrodę dla „Najbardziej pożądanego pracodawcy branży logistycznej”. Jest członkiem koalicji „Przyjazna Rekrutacja”, mającej na celu promowanie dobrych praktyk w rekrutacji.

DHL jest częścią Grupy Deutsche Post DHL. W 2018 r. Grupa osiągnęła przychody na poziomie ponad 60 miliardów euro.