Każde dziecko urodzone 1 stycznia 2004 roku i później może obejrzeć mecz z Lechem Poznań za darmo. Starcie Pogoni z „Kolejorzem” zaplanowano na niedzielę 10 września (godzina 18).

Mecze z Lechem to dla fanów „Portowców” zawsze duże wydarzenie. W dodatku poznaniacy przyjadą do Szczecina jako liderzy ekstraklasy. Spotkanie zostanie rozegrane po ligowej przerwie na mecze reprezentacji narodowych. 10 września, czyli tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego. Pogoń chce osłodzić najmłodszym kibicom zderzenie ze szkolną rzeczywistością, a przy okazji przyciągnąć na trybuny nowych fanów.

- Zapraszając na mecz naszych najmłodszych kibiców Klub prosi jednocześnie o prowadzenie kulturalnego dopingu dotyczącego własnej drużyny. Sprawmy, by mali kibice i ich rodzice dołączyli na stałe do grona, które pojawia się na naszych stadionie – informuje Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni.

Jak skorzystać z promocji?

Dziecko na mecz musi wybrać się z opiekunem (ojciec, matka lub osoba, która jest opiekunem prawnym na podstawie prawomocnego wyroku sądu), który wykupi dla siebie płatny bilet. Opiekun i dziecko muszą mieć aktywną kartę kibica (jej koszt to 10 zł, można ją wyrobić w fanshopie). Z promocji mogą też skorzystać posiadacze karnetów. Co więcej łączy się ona z innymi promocjami (z „Bitwami Powiatów” i z „3 krokami, by zakochać się w Pogoni”). Więcej szczegółów na stronie pogonszczecin.pl

Bilety oraz promocyjne wejściówki można nabyć w fanshopie na terenie stadionu, w CHR Galaxy, w Outlet Parku, w punktach zewnętrznych w regionie (pełna lista na pogonszczecin.pl) oraz w kasach biletowych w dniu meczu.