W Pałacu Ziemstwa Pomorskiego (gmach Akademii Sztuki przy al. Niepodległości 40) w niedzielę 16 czerwca odbędzie się trzecia edycja charytatywnego pokazu mody Fash'n'act, przygotowywanego przez młodzieżową organizację Interact Szczecin International. Zebrane podczas tego wydarzenia pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację trzech licealistek ze Szczecina.

Co roku młodzież licealna ze Szczecina rozwija swoje pasje związanie z projektowaniem, modelingiem i organizacją imprez, czego efektem końcowym są kolejne edycje pokazów Fash'n'act. Ambasadorką przedsięwzięcia od początku jest Sylwia Majdan, znana projektantka. Przygotowuje je organizacja Interact Szczecin International, która jest częścią Rotary International, największej światowej organizacji charytatywnej na świecie.

Zebrali już ponad 50 tys. zł

Podczas dwóch pierwszych edycji zebrano na cele charytatywne łącznie ponad 50 tysięcy złotych. W tym roku młodzież chce znów udowodnić, że #modniepomagac! Pieniądze będzie można przekazywać za pośrednictwem internetowych zbiórek oraz darowizn. Zebrane środki zostaną tym razem przekazane na leczenie i rehabilitację: Sary, Julii i Zuzi.

„Biorąc pod uwagę ogromny sukces zeszłorocznego wydarzenia i Wasze wielkie serca postanowiliśmy, że tym razem pomożemy, nie jednej, a Trzem osobom!! Dlatego liczymy na Was bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Śledźcie nasze portale społecznościowe, bo sposobów na udzielenie pomocy również będzie więcej, niż w przeszłości. Pamiętajmy, że #modniepomagac!” – piszą organizatorzy

Wszystkie szczegóły dotyczące Fash'n'act można znaleźć na https://www.facebook.com/fashnact/.

Trzy pokazy w jeden dzień

Pokazy mody Fash'n'act odbędą się w niedzielę 16 czerwca, o godzinie 14, 16 i 18.30, w Pałacu Ziemstwa Pomorskiego przy al. Niepodległości 40.

Mentorem Artystycznym pokazu jest Anna Gregorczyk. Dyrektorem Kreatywnym: Weronika Łobejko. Partnerami Fash'n'act są: Pogoń Plastik. Akademia Sztuki w Szczecinie. BESTSELLER. RedRoom i IwonaRED.