Szczeciński zespół Moonlight ma teraz dobry czas. Nagrali nową płytę i promują ją na koncertach. Dzięki ciekawej akcji DGS Poland można otrzymać bezpłatny bilet na takie wydarzenie (w klubie Rocker) w bardzo prosty sposób...

DGS Poland jest częścią duńskiej grupy William Demant, potentata w branży produkcji aparatów słuchowych. Od 10 lat ma bazę w Mierzynie pod Szczecinem i tam powstaje zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny. DGS wciąż potrzebuje nowych pracowników, a oferty dotyczą bardzo różnorodnych stanowisk.

Poszukiwani są wykwalifikowani inżynierowie, elektronicy, a także pracownicy produkcji i magazynu zainteresowani podjęciem precyzyjnej, manualnej pracy. Aktualne oferty znajdują się na naszej stronie internetowej www.dgs.pl w zakładce „Kariera”. 

Jeden z pracowników DGS Poland jest także cenionym muzykiem. Paweł Gotłas gra na gitarze basowej w Moonlight.

- Pracuję w tej firmie od 2008 roku. Obecnie pełnię stanowisko dyrektora jakości. Gra w zespole to mój sposób na spędzanie czasu po pracy. Muzyka daje mi dużo przyjemności i nie jest w konflikcie z pracą zawodową, a wręcz nawet ją wspiera. Oczywiście jest to możliwe dzięki dobremu planowaniu, które potrzebne jest zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym – mówi w rozmowie z naszym portalem.

Moonlight założony został w 1991 roku. Pierwszą fonograficzną wizytówką grupy stała się kaseta „Moonlight”, którą wydała firma Rock`n`roller. Potem były płyty "Kalpa Taru" i "Meren Re", które mają dziś praktycznie status kultowych. W sumie pod tym szyldem powstało dziesięć albumów (do momentu przerwania działalności), a zespół był zawsze szczególnie ceniony przez fanów rocka gotyckiego. 

Zawsze był świetnie przyjmowany na najważniejszej imprezie dotyczącej tego gatunku w Polsce - Castle Party w Bolkowie. W Szczecinie oczywiście są traktowani jako jeden z najważniejszych zespołów z grodu Gryfa. Dlatego reaktywacja w 2015 roku bardzo wiele osób ucieszyła.

W ostatnią sobotę października grupa zagrał w studiu Radia Szczecin, przedpremierowo prezentując album „Nate” czyli jedenaste wydawnictwo w swej dyskografii. To jeden z najmilszych efektów powrotu tej formacji, wskrzeszonej przez Maję Konarską (wokal) i Daniela Potasza (klawisze). 

Kolejna okazja by ich zobaczyć na żywo nastąpi 18 listopada, kiedy Moonlight zagra w klubie Rocker.

-Na tym koncercie zagramy oczywiście jak najwięcej utworów z nowej płyty, może nawet wszystkie. Będziemy jednak przeplatać je z naszymi starszymi kompozycjami, więc ktoś kto ich oczekuje też będzie zadowolony. Zapraszamy także osoby, które nas jeszcze nie znają. Nie chciałabym nazywać naszego stylu. Gramy po prostu piosenki, może trochę smutne, ale na pewno można je zanucić. O to nam chodziło kiedy je komponowaliśmy... - mówi Maja Konarska, wokalistka zespołu Moonlight.

Biorąc pod uwagę stanowisko Pawła Gotłasa w DGS Poland o jakość tego koncertu możemy być spokojni. Także dlatego firma ta ma propozycję nie do odrzucenia dotyczącą tego wydarzenia. Skierowaną do tych, którzy są zainteresowani pracą w niej.. 

Darmowy wstęp na ten występ Moonlight w klubie Rocker otrzymają ci, którzy zdecydują się złożyć swoje CV i zgłoszą się 13 lub 14 listopada w godz. 8.00-16.00 pod numerem telefonu: 91 441 78 89. Liczba miejsc jest ograniczona. 50 osób będzie w ten sposób nagrodzonych, a zatem obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Zobacz też:

Wraca szczecińska legenda. Ten rok będzie należał do Moonlight!