Jeszcze tego lata w Galerii Kaskada działalność rozpocząć ma klub Calypso Fitness. Będzie to piąty obiekt tej sieci w naszym mieście.

Siłownia wraz z częścią fitness powstanie na poziomie 4. Galerii w miejscu klubu Jatomi Fitness (sieć ta wycofała się z Polski). Otwarcie Calypso Fitness w Kaskadzie planowane jest w sierpniu tego roku.

Do dyspozycji klientów będą dwie klimatyzowane sale do zajęć fitness, dedykowana sala do zajęć Power Bike, siłownia z maszynami izotonicznymi i rozbudowaną strefą cardio oraz nowocześnie wyposażoną strefą funkcjonalną i wolnych ciężarów.

W ofercie klubu znajdą się również zajęcia grupowe o różnym stopniu zaawansowania. W planie m.in.: zajęcia Body&Mind, wzmacniające, wyszczuplające, modelujące, taneczne, prozdrowotne, dla kobiet w ciąży oraz mam z małymi dziećmi. Jak czytamy w przesłanej informacji prasowej, w cenie karnetu będzie można skorzystać z opieki doświadczonych trenerów, którzy rozpiszą chętnym indywidualny plan treningowy oraz przeprowadzą analizę składu ciała za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita.

Po treningu będzie można skorzystać z saun w strefie odnowy biologicznej. W klubie powstanie także bezpłatna strefa dla dzieci Kids Play. Podczas gdy rodzice będą ćwiczyć, ich pociechy, pod okiem opiekunek, będą mogły oddać się zabawie.

Calypso Fitness w Galerii Kaskada będzie piątym obiektem tej sieci w Szczecinie. W całym kraju funkcjonuje ponad 50 siłowni zlokalizowanych w 21 miastach.