Przyszłe Pary Młode tego wydarzenia nie mogą przegapić. Już w najbliższą niedzielę (28 października) w Szczecinie odbędzie się druga edycja alternatywnych targów ślubnych Sedina Wedding Fair.

Październikowa odsłona targów będzie miała miejsce w Centrum Eventowo-Biznesowym „Bulwary” przy ul. Tadeusza Wendy 14 na Łasztowni (tuż przy Starej Rzeźni). W ogromnym postindustrialnym wnętrzu swoje oferty zaprezentuje kilkudziesięciu lokalnych i starannie wyselekcjonowanych wystawców z branży ślubnej.

– Zdecydowaliśmy się na usługodawców, dla których nie ma zadań niemożliwych, ich pasja stała się pracą, realizują swoje zlecenia w pełni nieszablonowo, pozwalając tym samym na poszerzenie świadomości u przyszłych Par Młodych – podkreślają organizatorzy.

Na miejscu będzie można porozmawiać z m.in.: wedding plannerkami, didżejami, dekoratorami, twórcami autorskiej biżuterii czy florystami. Nie zabraknie fotografów i kamerzystów, przedstawicieli sal weselnych, cukierników, a nawet pomysłów na oryginalne weselne rozrywki, jak fotobudki, mini escape roomy czy widowiska łączące ogień z tańcem i pirotechniką. Będzie można zapoznać się z bogatą ofertą zachwycających dekoracji inspirowanych naturą, znaleźć wymarzoną suknię ślubną, przymierzyć weselny wianek i wybrać projekt zaproszeń.

– Sedina Wedding Fair to wydarzenie, na którym wszyscy zainteresowani mają okazję poznać usługodawców z branży ślubnej, zainspirować się pomysłami, zaczerpnąć wiedzy i pozwolić sobie na organizację ślubu, dokładnie takiego jaki sobie wymarzyli. Bez powielanych schematów i organizacji ślubu „bo tak trzeba” – przekonują organizatorzy.

Targi zaplanowano w niedzielę, 28 października, w godz. 11:00-17:00. Obowiązują bilety, z których dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Koszt wstępu to 5 zł. Bilety można nabyć online za pośrednictwem strony evenea.pl

Szczegółowe informacje dostępne są w wydarzeniu na Facebooku. Tam również prezentowani są wystawcy, którzy wezmą udział w niedzielnych targach.