To będzie niezwykłe wydarzenie! W jednym miejscu i w jednym terminie zaprezentuje się praktycznie całe elektroniczne środowisko Szczecina. 20 lipca w specjalnie zaaranżowanym magazynie przy Bulwarze Maurycego Beniowskiego wystąpi 25 DJ-ów związanych z naszym miastem podczas imprezy pod pod nazwą Międzyodrze oraz hasłem #elektronicznepołączenie!

Podczas tej imprezy wystąpi 25 DJ-ów na dwóch scenach, a inne atrakcje to dobra gastronomia (food trucki) oraz strefa chillout. Szczecinianie bardzo pozytywnie zareagowali na pierwsze komunikaty dotyczące tego wydarzenia. Pierwsza pula biletów na Międzyodrze została wyprzedana w cztery i pół dnia!

Szeroka rozpiętość stylistyczna

Pewnie zaważyła na tym szeroka rozpiętość stylistyczna muzyki, która zabrzmi na tej imprezie: od techno przez minimal, microhouse, tech-house, deep house aż po disco. Takie dźwięki zaproponują:

- Canalia / Kamil Żmijewski aka Brat Beat, Daniel Zachodni, Dawid Korniak

- Floating Groove / Michael Modoolar

- karpinsky

- Local Disco Allnighter / Maciek Gorzelak aka CLVN, Ines Bloom, Oskar Spk aka Speek

- Lokkal Kommunity / Piotrek Kacprzak aka BYLLY, Antek Stawiński aka RSTLS

- Moksha / Alex Waligórescu, Kasia Reichel, Paula Mańkowska aka Mani, Tomek Przybylak

- Radosław Jaczmiński

- Rats Milk

- Studio Rewolucja / Nikita Harytonov aka Sunfleur, Artur Kantorczyk aka Dżania

- Sonda Records / Daniel Stetting & Maciej Wunsch

- Sound Sailors / Marcin Kaczmar aka Onkalo, Marcin Nowak aka Laax

- SQUAREロ / Krzysztof Magdzinski aka Pyhu, Karol Krotecki aka Kiki Wai

Czas trwania:

Początek imprezy planowany jest na godz. 21.00 (20 lipca 2019r.). Bilety na wydarzenie (obecnie w cenie od 40 zł) można nabyć za pośrednictwem bilety.fm.

Z ważnymi informacjami na temat wydarzenia oraz mapką lokalizacji można zapoznać się na stronie: https://www.facebook.com/events/305055293708196/. Regulamin dostępny jest na http://floatingevents.pl/regulaminy/.

KONKURS

Specjalnie dla czytelników wSzczecinie.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są: 1 podwójne zaproszenie oraz 2 pojedyncze bilety.

Co zrobić, by je zdobyć? Wystarczy w dwóch zdaniach przekonać nas, że powinny trafić właśnie do Was. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@wszczecinie.pl. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 16 lipca, do godz. 12:00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.